reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

UDZIAł W BADANIU DO PRACY MGR!!! pomóżcie!

misia_q

Turbomama
Dołączył(a)
30 Listopad 2004
Postów
7 387
Miasto
Wrocław
Bardzo proszę o pomoc w pracy magisterskiej mojej znajomej. Chodzi o wypełnienie kilku kwestionariuszy dotyczących związku partnerskiego i zadowolenia z życia.

Poszukiwana grupy badana:
- kobiety,
- wiek 21 - 36 lat,
- z minimum jednym dzieckiem,
- wyksztalcenie średnie i wyższe.



Tutaj jest dostępny plik:
FSPHost.com download page

wszystko jest objaśnione w pliku "instrukcja"

Dziękuję i pozdrawiam!!!

:-)
 
reklama
Tia. Chcialam pomoc, ale to jejst zrarowane. Nie mam czym rozrarowac, a mamy umowe, ze na duzego kompa nic nie zciagam sama ;-( A laptopik chwilowo wyjechal na wycieczke (malza go zabrala dzisiaj ).
 
Ja też chętnie pomogę, tyle że dopiero wieczorem - wcześniej mały nie da się skupić.

Misia z jakiej części Wrocławia jesteś? Może jesteśmy sąsiadkami, ja klikam z Psiego Pola z ul. Poleskiej.
 
Iwka bardzo bardzo proszę! Jestem z Zalesia obok "Morskiego Oka", z ul. Noskowskiego :-) do Korony mam blisko i czasem jeżdże na zakupy do Lidla na Bierutowskiej ;-)
 
reklama
Do góry