reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ujędrniające serum do biustu Dermapharm

Redakcja BB

Redakcja BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2014
Postów
45
Ujędrniające serum do biustu Dermapharm modeluje, podtrzymuje i ujędrnia biust. Ma wyjątkowo silne działanie wypełniające, porównywalne do profesjonalnego zabiegu kosmetycznego. Wzmacnia skórę i poprawia kształt piersi. Innowacyjna formuła, bogata w wyselekcjonowane składniki czynne, aktywuje odbudowę włókien elastyny i kolagenu, wzmacnia strukturę skóry biustu i dekoltu, redukuje rozstępy oraz zapobiega ich powstawaniu. Efekt 4D wyszczuplanie i modelowanie sylwetki w czterech wymiarach: powiększa biust nawet o jeden rozmiar, poprawia kształt, minimalizuje rozstępy, działa do 24h. To przeczytamy na stronie producenta. A co o tym kremie sądzą kobiety, które za pośrednictwem babyboom.pl miały możliwość jego przetestowania? Przeczytaj ich opinie o ujędrniającym serum do biustu Dermapharm, a jeśli spotkałeś się z tym kosmetykiem napisz nam swoje spostrzeżenia.
Podsumowując test:
Plusy:
skuteczne działanie
zapach
Minusy:
pozostawia filtr
RTEmagicC_Zrzut_ekranu_2013-06-6_o_12.17.29_01.png
 

Załączniki

  • RTEmagicC_Zrzut_ekranu_2013-06-6_o_12.17.29_01.png
    RTEmagicC_Zrzut_ekranu_2013-06-6_o_12.17.29_01.png
    203,3 KB · Wyświetleń: 1 872
reklama
ja miałam okazję testować to serum i bardzo się cieszę, że powstał ten wątek, ponieważ mojej opinie nie zamieszczono po testach ... może dlatego że nie była zbyt pozytywna? ogólnie nie mam wielkiego zaufania do tego typu produktów i bynajmniej swojego zdania po tym teście nie zmieniłam, nie poczułam absolutnie żadnej różnicy, poza tym że skóra była gładsza z powodu pozostawionego filmu, po 4 tygodniach regularnego stosowania po prostu przestałam używać
 
Do góry