)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ujemne hcg, objawy ciąży. Czy w niej jestem?

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny, zwracam się do Was z pytaniem. Otóż, mam problem...

Staramy się z mężem o dzidzie. Ostatnia miesiączke miałam 24 kwietnia. Regularnie miesiączkuje, cykl trwa 28/29dni. Miesiączki zawsze 5. Pierwszy raz mi się spóźnia. Dziś, jest już 7 dzień i jej brak. Bardzo źle się czuję, boli mnie głowa, nie mam apetytu, a gdy w siebie wmusze to robi mi się niedobrze po, jedynie czekolada mi smakuje i mam jakies widzimisie, bardzo bolą mnie piersi juz od 2 dni nie noszę stanika bo nie daję rady, brzuch boli jak na miesiączke i pierwszy raz odczuwam ból w jajnikach,mam stan podgoraczkowy na wieczor i ból w dolnej czesci plecow bardzo sailny, łazienka moją przyjaciółka...sikam po kazdym łyku wody, srednio co 30min. Dzis jestem w trasie, nie mam jak isc do lazienki co chwila i az mi przecieka na wkładkę...Czuje sie tak od 1 dnia spodziewanej miesiączki. 5 dnia zrobiłam dwa testy i wyszly negatywne. Beta hcg wyszla mi <0.100. Gdy przyszłam do ginekologa, powiedział, że za wcześnie. Śluz mam gęsty i biały, a szyjka macicy rozpulchniona. Czy myslicie, ze moge byc w ciazy? Powtórzyć test jak wroce za ok 2 tyg? Co myslicie, mialyscie tak kiedys? Pomocy!

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Skoro beta wyszła negatywna to w ciąży nie jesteś. Oczywicie zdarzaja się pomyłki, ale naprawdę rzadko. Kobiecy organizm to nie zegarek. Moga zdarzyć się opóźnienia. Może masz jakąś infekcję dróg moczowych. Zrób jeszcze raz betę i wtedy będziesz wiedzieć na 100 %. Jeśli miesiączka sie nie pojawi, idż jeszcze raz do ginekologa.

Mamaona

Rozwiązania
11
Możesz być w ciąży! U mnie tak było, cykle zawsze regularne ale zawsze może się zdarzyć jakieś obsunięcie! Ja robiłam betę dokładnie tak jak ty o wyszło ze nie jestem w ciąży, a pare dni później test wyszedł pozytywnie

olcia1718

Rozwiązania
41
Zgadzam sie z Jasani :)
Beta ujemna przy regularnych cyklach w dniu miesiaczki to ciaza wykluczona.

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Moja koleżanka miala identycznie i po miesiacu sie okazalo, ze jest. Teraz ma 3letniego synka. Stad pytanie. Chcialam poznać opinie innych kobiet i ew. Więcej takich przypadków

Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Możesz być w ciąży! U mnie tak było, cykle zawsze regularne ale zawsze może się zdarzyć jakieś obsunięcie! Ja robiłam betę dokładnie tak jak ty o wyszło ze nie jestem w ciąży, a pare dni później test wyszedł pozytywnie

Dziękuję kochana! Fajnie takie cos czytać, bo już wiele przypadków na internecie widziałam właśnie. Dałaś mi wielką nadzieje ❤ Zdrówka dla dzieciątka!

olcia1718

Rozwiązania
41
Dziękuję kochana! Fajnie takie cos czytać, bo już wiele przypadków na internecie widziałam właśnie. Dałaś mi wielką nadzieje ❤ Zdrówka dla dzieciątka!
Mi tez test i beta wyszly później niz data miesiączki ale cykle mialam dluzsze przed ciąża od Ciebie i nie ze co do dnia i przez to owu byla bardzo pozno:-). Po takim czasie jak u Ciebie juz mialam test i bete pozytywne ..Ale nic nie szkodzi powtorzyc.

werka921

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
4
Nie ma objawów typowo zarezerwowanych tylko dla ciąży. Moim zdaniem nie jesteś w ciąży a opóźnienie okresu może mieć inna przyczynę - choćby stres. A objawy? Objawy te mogą świadczyć o różnych rzeczach. Wyniki testu negatywne, mówi samo przez się. Dla pewności zrobiłabym na twoim miejscu badanie z krwi beta hcg w laboratorium i wtedy bedziesz miała jasną sprawę ;)

olcia1718

Rozwiązania
41
Nie ma objawów typowo zarezerwowanych tylko dla ciąży. Moim zdaniem nie jesteś w ciąży a opóźnienie okresu może mieć inna przyczynę - choćby stres. A objawy? Objawy te mogą świadczyć o różnych rzeczach. Wyniki testu negatywne, mówi samo przez się. Dla pewności zrobiłabym na twoim miejscu badanie z krwi beta hcg w laboratorium i wtedy bedziesz miała jasną sprawę ;)
Robila negatywna beta

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Ciąża, poród, połóg 12
P Potrzebuję porady 29
I Potrzebuję porady 51
Asia2104 Potrzebuję porady 4

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry