reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

ukochany przytulak

Dołączył(a)
27 Sierpień 2008
Postów
1
Rozwiązania
0
Każdy ma ukochanego przytulaka (kocyk, ubranie, maskotka) który daje poczucie bezpieczeństwa, ale od gładzenia i ściskania niedługo zupełnie się rozsypie. Oferuję autorskie projekty tworzone na indywidualne zamówienie (każdy człowiek potrzebuje przecież czegoś innego). Zniszczonej materii nadaję nowy kształt. Może to być zabawka, ale też biżuteria czy nowy element stroju - zgodnie z Państwa sugestią. W pełni ekologicznie.
Zapraszam na mój blog, gdzie przedstawiam jeden z ostatnich projektów (strona jest dopiero w budowie - tylko w języku angielskim, o aktualizacjach będę Państwa informować).
Bardziej szczegółowych informacji udzielam drogą elektroniczną (gruszyna@gmail.com) lub telefoniczną 513160403. Serdecznie zapraszam
Katarzyna Gruszczyńska
 
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
sroczka24 Archiwum mam majowych'11 30

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry