reklama

Ułatwiacze życia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2005' rozpoczęty przez agask, 20 Kwiecień 2006.

1. agask

agask nałogowiec

Pomyślałam sobie,że warto byłoby podzielić się swoim doświadczeniem w sprawach sprzątania,usuwania plam i wszelkiego brudu domowego :laugh: Wprawdzie już po świętach i po najgorszym ale na pewno każda z nas ma jakieś sprawdzone sposoby na ułatwienie sobie życia w pogodzeniu porządku i naszych ruchliwych pociech.

Ja ostatnio odkryłam Ajax backing soda do usuwania tłuszczu, butelka kosztuje niecałe 8 zł,a starczyła mi na wyszorowanie lepiących się od nikotyny łazienki i dużej kuchni i jeszcze troszkę zostało.Wszystko co się lepi naprawdę szybciutko schodzi i nie trzeba zrywać sobie paznokci do krwi.Dla mnie ostatnio nr 1.

2. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

u nas w domu króluje chlor!!!!!!!! tomek przoduje....

kurz wyciera kot...

a Toja myje wszystko Ludwikiem.... cytrynowym....

3. reklama
  4. Magdabial

Magdabial Fanka BB :)

Toja wspomina coś o wibratorach...

5. mrowa1

mrowa1 what's up!!!

;D ;D ;D ;D ;D

6. elcia09

elcia09 just do it!

:) :)
    Agask ja używam w tym samym celu MEGLIO. To taki płyn koloru jaskrawo-żółtego i jest super.
    Po jednym psiknięciu np. na szafkę w kuchni (u góry) a tam jest taki tłusty kurz, ścierasz bez większych problemów,
    więc również polecam :)

A jak wyprać kołdrę niepuchową ???
    Taką z kompletów? Bo mam jedną taką i nadawałaby się do wyczyszczenia :p ::)

I jeszcze jedno - jak już rozmawiamy na takie tematy ;D
    jak naprawić kurtkę zimową puchową z pierza ??? :-[ :mad:
    Zepsułam mężowi oryginalną i myślałam że mnie udusi
    ale obiecałam naprawić
    a u nas w markecie kosztuje to 50 zeta
    więc może jest jakiś inny domowy sposób ?

7. agula82

agula82 Fanka BB :)

elcia a co się z tą kurtka stało??

8. mimi1980

mimi1980 Fanka BB :)

Elcia
    Maciej moj mąz mial taka kurtke. na stoku rozwrwal sobie rekaw. wykorzystal kawalek podobnego materialu i ogien, p prostu to zgrzal ze soba i wygladalo calkiem calkiem(wiadomo, nie jak nowka, ale juz bez dziury).

9. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

brawooooo! ;D ;D ;D

10. reklama
  11. agask

agask nałogowiec

Elcia,a może przy kurtce jest dołączona łatka, można ja wtedy właśnie przykleić specjalnym klejem, który kupisz w pasmanterii, ci profesjonalni naprawiacze właśnie nim sie posługują tylko liczą odpowiednio, jak pokombinujesz to i bez łatki się obejdzie, a po łączeniu prawie nie ma śladu.

12. agask

agask nałogowiec

Toja ostatnio się zastanawiam nad tym ułatwiaczem na w....
    A co do ludwika to każda tłusta plama na ubraniu schodzi bez śladu jeśli przed praniem właśnie potraktujemy ją płynem do mycia naczyń

Poleć forum