reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Ułatwiacze życia

mrowa1

what's up!!!
Ja tez miałam pare razy plesnia zarosniete ubranka Meli ale wtedy wyzruciłam je :-( a tearz widze ze Agask dałas tyle rad ze hej :-)

reklama

J@god@

IV-V 2005, X 2009
Członek załogi
z doświadczenia ;-), flamaster na podłodze drewnianej schodzi acetonem (zmywacz do paznokci) tylko trzeba uważać bo troszkę lakier rozpuszcza, lepiej najpierw na małej powierzchni spróbować
flamaster z szyb schodzi łatwo acetonem, nie ma skutków ubocznych dla szkła ;-)
flamaster z dywanu vanish do dywanów taki w spreju co pianka powstaje rewelacja.
flamaster z fytryn okiennych i ścian trzeba pomalować :eek: chyba że ma się ściany zmywalne wtedy nie wiem bo takich nie mamy :cool2:

mrowa1

what's up!!!
Mamo kubusia niewiem jak ci pomóc ale jak mam kamien to do wody dolewam octu i gotuje pzrez 5 minut a potem wypłukuje i jest oki. Toja kiedys pisała o kwasku cytrynowym zamiast octu miniejszy smród :-p spróbowac nei zaszkodzi ;-)

giza

kwiecień 05/luty 08
Miasto
Wrocław
polecam preparat "aqua stop" do impregnacji skóry i zamszu. Byłam do tego bardzo sceptycznie nastawiona, ale to na prawdę działa. Wystarczy co jakiś czas spryskać tym buty i taka pogoda jak dzisiaj nie grozi przemoczeniem nóg. Przemko mi nawet do kałuży wszedł a buty nie przemokły.

giza

kwiecień 05/luty 08
Miasto
Wrocław
Trinakria, najpierw pożyczyłam od mamy. Był kupiony w CCC, ale jakiej firmy to nie wiem. A teraz kupiłam w obuwniczym - firmy Bufalo. Oba wydaję mi się równie skuteczne.

reklama

Trinakria

kobieta z krwi i kości
Miasto
Warszawa
dzieki Giza :-D
weheheheh:rolleyes:
ale ze mnie gapa,
bo sie okazalo,ze mam takowy aqua stop w szafce, i juz go kiedys uzywalam
no
pamiec u mnie do bani :oo2:

Do góry