reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułatwiacze życia

agask

nałogowiec
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2005
Postów
10 852
Pomyślałam sobie,że warto byłoby podzielić się swoim doświadczeniem w sprawach sprzątania,usuwania plam i wszelkiego brudu domowego :laugh: Wprawdzie już po świętach i po najgorszym ale na pewno każda z nas ma jakieś sprawdzone sposoby na ułatwienie sobie życia w pogodzeniu porządku i naszych ruchliwych pociech.

Ja ostatnio odkryłam Ajax backing soda do usuwania tłuszczu, butelka kosztuje niecałe 8 zł,a starczyła mi na wyszorowanie lepiących się od nikotyny łazienki i dużej kuchni i jeszcze troszkę zostało.Wszystko co się lepi naprawdę szybciutko schodzi i nie trzeba zrywać sobie paznokci do krwi.Dla mnie ostatnio nr 1.
 
reklama
:) :)
Agask ja używam w tym samym celu MEGLIO. To taki płyn koloru jaskrawo-żółtego i jest super.
Po jednym psiknięciu np. na szafkę w kuchni (u góry) a tam jest taki tłusty kurz, ścierasz bez większych problemów,
więc również polecam :)

A jak wyprać kołdrę niepuchową ???
Taką z kompletów? Bo mam jedną taką i nadawałaby się do wyczyszczenia :p ::)

I jeszcze jedno - jak już rozmawiamy na takie tematy ;D
jak naprawić kurtkę zimową puchową z pierza ??? :-[ :mad:
Zepsułam mężowi oryginalną i myślałam że mnie udusi
ale obiecałam naprawić
a u nas w markecie kosztuje to 50 zeta
więc może jest jakiś inny domowy sposób ?

 
Elcia
Maciej moj mąz mial taka kurtke. na stoku rozwrwal sobie rekaw. wykorzystal kawalek podobnego materialu i ogien, p prostu to zgrzal ze soba i wygladalo calkiem calkiem(wiadomo, nie jak nowka, ale juz bez dziury).
 
mimi1980 pisze:
Elcia
Maciej moj mąz mial taka kurtke. na stoku rozwrwal sobie rekaw. wykorzystal kawalek podobnego materialu i ogien, p prostu to zgrzal ze soba i wygladalo calkiem calkiem(wiadomo, nie jak nowka, ale juz bez dziury).
brawooooo! ;D ;D ;D
 
Elcia,a może przy kurtce jest dołączona łatka, można ja wtedy właśnie przykleić specjalnym klejem, który kupisz w pasmanterii, ci profesjonalni naprawiacze właśnie nim sie posługują tylko liczą odpowiednio, jak pokombinujesz to i bez łatki się obejdzie, a po łączeniu prawie nie ma śladu.
 
reklama
Toja ostatnio się zastanawiam nad tym ułatwiaczem na w....
A co do ludwika to każda tłusta plama na ubraniu schodzi bez śladu jeśli przed praniem właśnie potraktujemy ją płynem do mycia naczyń
 
Do góry