reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułatwiacze życia

Jeśli chodzi o kurtke to ja nie zrobiłam dziury
tylko jak wyprałam to pierze się skumulowało i tak zostało
i teraz jet chuda a nie puchowa :(

A LUDWIK do tłustych plam to również polecam z czystym sumieniem
przed praniem leje na plamę i do pralki - działa !
 
reklama
elcia09 pisze:
Jeśli chodzi o kurtke to ja nie zrobiłam dziury
tylko jak wyprałam to pierze się skumulowało i tak zostało
i teraz jet chuda a nie puchowa :(

Elcia ja swoja jak wyprałam w pralce to bardzo dobrze roztrzepałam ja i dopiero na suszarke
Polecaja równiez prac z piłeczkami tenisowymi :)
 
Elcia tak jak z pralni to mi nigdy nie wyszło zeby była tak puchowa :(
wiec chyba nie ma innego wyboru tzreba bedzie zabulic i oddac do pralni :( :p
 
Jagoda coś mi się kojarzy, że czymś się sypie
ale nie bardzo wiem czym ... proszkiem, mąką ???


sprawdziłam na necie : "Na dywanach i wykładzinach na wino czerwone działa dobrze także woda sodowa lub sól kuchenna."
Jak wsiąknie to odkurz odkurzaczem
 
reklama
Mój Igor ostatnio ma szczęście do bródzenia się olejem , smarem smołom.nie wiem gdzie i jak ale coraz częściej przychodzi bródny.Chyba w przedszkolu coś im posmarowali.
I takie plamy usuwam środkiem do czyszczenia hamulców samochodowych firmy kent(Break PartsCleaner 2) wszsytko elegancko zeszło.I jak do tej pory nie zniszczyło żadnej tkaniny.
 
Do góry