reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulewanie, wzdecia, krostki na twarzy i pupie

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2018
Postów
1
Moja 5 tygodniowa córcia ma wysypke na twarzy, szyi, za uszami i na pupie. Bardzo ulewa, ma wzdęcia, gazy i często płacze. Wybudza się ze snu i jest niespokojna, zazwyczaj wtedy idą gazy bądź ulewanie. Kupki ma ok, choc wydaje mi sie, ze czasem ze sluzem. Czasami w trakcie karmienia piersią, odrywa sie z krzykiem. Jem wszystko. Czy to ma zwiazek z jedzeniem?
 
reklama
@Krawcia89 ta wysypka to prawdopodobnie odczyn alergiczny na jakis produkt ktory zjadasz. Moj syn tak ma. Ma po mnie skaze bialkowa, tylko gorsza niz moja. Ja po obostrzeniu diety nie mam problemu ani z karmieniem, ani z wysypka. Tylko bardzo musze uwazac co jem. I nie daj sobie wmowic, ze mm bedzie dla dziecka lepsze. Na taka zmiane masz zawsze czas. A naprawde milo jest karmic dziecko piersia. Zglos te dolegliwosci pediatrze, bo sluz w kupce wskazuje na nietolerancje pokarmowa i trzeba to skontrolowac
 
Moja córka miała te same objawy z wyjątkiem wysypki. Okazało się, ze nietolerującą produktów na bazie mleka krowiego. Wyeliminowałam je ze swojej diety i córeczce wszystko ustąpiło i spokojnie mogłam dalej karmić piersią :)
 
Do góry