reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułożenie miednicowe 36 tydzień

kas1815

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
27 Luty 2022
Postów
101
Cześć !
Czy znajdę tu osoby których dziecko fikneło miesiąc przed porodem posladkowo? Młody cały czas miał główkę w dole a dziś dowiedzieliśmy się Ze jest już pośladkowo. Jakieś rady ?
 
reklama
Cześć !
Czy znajdę tu osoby których dziecko fikneło miesiąc przed porodem posladkowo? Młody cały czas miał główkę w dole a dziś dowiedzieliśmy się Ze jest już pośladkowo. Jakieś rady ?
Moja córka była ciągle pośladkowo i do końca się nie zmieniło mimo jakiś tam rad lekarza co robić żeby się obrcila, ale leżałam na sali z dziewczyną, której to była pierwsza ciąża i dzień przed cc dzidzius się obrócił z pośladkowego ułożenia glowka w dol.
 
U mnie też już się nie obróciło dziecko, a głowa do gory leżała już szybciej. Cc zaplanowane, mimo to wody odeszły szybciej ale w terminie. Wszystko ok z dzieckiem i ze mną🙂 powodzenia
 
Moja córka się nie obróciła do końca. Nie miała szans. Mały brzuch i mało wód płodowych i skończyło się cesarka dzień przed skończonym 38 tygodniem
 
Cześć !
Czy znajdę tu osoby których dziecko fikneło miesiąc przed porodem posladkowo? Młody cały czas miał główkę w dole a dziś dowiedzieliśmy się Ze jest już pośladkowo. Jakieś rady ?
Jeszcze może się obrócić. Jest też coś takiego jak obrót zewnętrzny, poczytaj o tym.
 
W pierwszej ciazy corka do polowy ulozona poprzecznie. Potem juz do konca posladkowo. Nie obrocila sie. Teraz w drugiej ciazy identyczna sytuacja. Czekam jeszcze czy cos moze sie zmieni. Na obrot zewnetrzny bym sie nie zdecydowala.
 
Ja tez chce uniknąć zewnetrznego.
Jak już tak ma być to niech tak zostanie. Chciałabym bardzo żeby znowu fiknął bo tak było dobrze a tu niespodzianka :(
 
Nie wiem czy dużo. Lekarka mówiła ze OK. Młody nadal dosyć solidnie fika tylko kurcze ciagle w tym samym miejscu.
 
reklama
Do góry