reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułozenie miednicowe dziecka w 27 tygodniu ciązy.

reklama
Mam nadzieję że nie będą.Nie jestem już najmłodsza i kondycja słaba
Ma czas na obrót do 34-36 tc, więc jeszcze duuuuużo czasu. Moja się nie obróciła (36+0 dziś) i poza innymi wskazaniami, także i ze względu na położenie mam cc. Ruchy czuje bardzo mocno od początku, ale głównie w pachwinach, na linii majtek, w okolicach szyjki i odbytu - przyzwyczaiłam się :-D
 
Ma czas na obrót do 34-36 tc, więc jeszcze duuuuużo czasu. Moja się nie obróciła (36+0 dziś) i poza innymi wskazaniami, także i ze względu na położenie mam cc. Ruchy czuje bardzo mocno od początku, ale głównie w pachwinach, na linii majtek, w okolicach szyjki i odbytu - przyzwyczaiłam się :-D

Hihi to ja też czuje je tylko na samym dole 😁 wlasnie tam gdzie napisałaś...mam cukrzyce i nadciśnienie do tego niestety ale licze że to moje dzieciako się zlituje jeszcze bo rzeczywiście ma trochę czasu w takim razie
 
Hihi to ja też czuje je tylko na samym dole 😁 wlasnie tam gdzie napisałaś...mam cukrzyce i nadciśnienie do tego niestety ale licze że to moje dzieciako się zlituje jeszcze bo rzeczywiście ma trochę czasu w takim razie
Ja mam cukrzycę, skróconą szyjkę, pessar i co i rusz skurcze/twardnienia/napinania, w międzyczasie przewinęło się jeszcze podejrzenie hipotrofii. Nadciśnienia udało mi się uniknąć dzięki Acardowi.
Uroki ciąży ;-) tylko, że u mnie dużo bliżej niż dalej. Ale chcesz rodzić sn czy cc?
 
Moje dziecko obróciło się ok 30tyg dopiero. Nie wiem na ile to pomogło ale ja kładłam się na kolanach, opierając się na przedramionach i bujalam się przód-tyl, tak mi podpowiedziała położna :) spróbować możesz jeśli oczywiście dobrze się czujesz i nie masz przeciwwskazań
 
Moje dziecko obróciło się ok 30tyg dopiero. Nie wiem na ile to pomogło ale ja kładłam się na kolanach, opierając się na przedramionach i bujalam się przód-tyl, tak mi podpowiedziała położna :) spróbować możesz jeśli oczywiście dobrze się czujesz i nie masz przeciwwskazań
Oj spróbuję :) zależy mi na tym żeby w końcu zmienił pozycję i daj poczuć jak kopie też mojemu mężowi
 
A teraz mi się przypomniało że jeszcze jak sobie leżałam na kanapie to podkladalam pod odcinek lędźwiowy poduszkę i miałam zgięte kolana, tak żeby ta pupa dziecka była wyżej niż główka, podobno też pomaga :)
 
reklama
Spokojnie maluch ma jeszcze duzo czasu by się obrocic. Moj syn obrócił się w 39 tyg z położenia główkowego w poprzek. A byl duży bo dzien później urodził się z waga 4600.
 
Do góry