reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułożenie miednicowe

reklama
Nie slyszalam nigdy czegos takiego. Glowki takich dzieci sa bardzo plastyczne. Przy ulozeniu miednicowym chyba wieksza obawa jest o stawy biodrowe, poniewaz dziecko nie moze nimi tak poruszac, jak w przypadku ulozenia glowkowego i moze pojawic sie dysplazja.
 
Zalecenie? Nigdy bym się nie zgodziła na poród naturalny z nóżkami w dół. Tylko CC. Przecież to bardzo niebezpieczne.
Różnie bywa 😉 wielorodkom często pozwala ja takie poród jeśli pacjentka nie wyraża zgody na CC
Pierworódki raczej od razu są kierowane na cesarskie cięcie. Chociaż pewnie wiele zależy od lekarza, szpitala i pacjentki
 
reklama
Zalecenie? Nigdy bym się nie zgodziła na poród naturalny z nóżkami w dół. Tylko CC. Przecież to bardzo niebezpieczne.

Ja jestem po dwóch porodach i jeżeli inne opcje (ćwiczenia, fizjoterapia, nurkowanie, obrót zewnętrzny itd.) by zawiodły to myślę, że i tak bym spróbowała. CC zawsze da się zrobić. Tylko poszukałabym sobie położnej, która ma doświadczenie w takim porodzie
 
Do góry