reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe ;-( prześladuje mnie pech!

reklama
Cześć Dziewczyny.
Ja na ostatniej wizycie dowiedziałam się, że Mały zrobił nam psikusa i przekręcił się główką do góry. A już się cieszyłam, że się to nie zmieni i zostanie do końca ciąży główka w dół. Było to w zeszłym miesiącu. Kolejna wizyta 18.10. Mam nadzieję, że wrócił do ułożenia główka do dołu. Jakoś nie mogę wyczuć tego po ruchach. Jakby tego było mało, okazało się że mój synek rośnie jak na drożdżach. W 32 tyg ważył 2300g!!! Aż się boję ile będzie ważył w poniedziałek :confused: a do porodu jeszcze równy miesiąc czasu... mam nadzieję, że już przestał przybierać na wadze, bo w życiu nie urodzę ponad cztero- kilogramowego słonika :-)
 
Do góry