reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiona pozycja ;-)

reklama
Najlepiej lubie pozycje od tyłu na pieska sama nie lubie się ruszać bo nie chce się męczyć tyko wole odpoczywać, relaksować się przy tym po ciężkim dniu ale uwielbiam najbardziej sex analny tylko wtedy moge dostać orgazm bo inaczej jest ciężko. Czyżby punkt g miała w odbycie:confused:
 
dla mnie najprzyjeniejsze są na jeźdzca i na pieska, także w wersjach analnych. a co panie myslicie o felattio?
 
reklama
myślałem, że nic mnie tu nie zaskoczy
widziałem na tym forum rózne określenia na ten rodzaj seksu

a jet to po prostu metoda seksu oralnego polegająca na stymulowaniu (pieszczeniu) narządów płciowych partnera - penisa za pomocą ust, warg bądź języka



widzisz, są pewne zasady dobrego wychowania i uważam że pewne rzeczy należy omawiac delikatnie, a człowiek inteligentny powinien wiedziec chyba jak nazya sie to co robi w łóżku, myśląc o robieniu gały, loda czy co wy tam innego robicie swoim partnerom:)

pozdrawiam
 
Do góry