reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiona pozycja ;-)

widzisz, są pewne zasady dobrego wychowania i uważam że pewne rzeczy należy omawiac delikatnie, a człowiek inteligentny powinien wiedziec chyba jak nazya sie to co robi w łóżku, myśląc o robieniu gały, loda czy co wy tam innego robicie swoim partnerom:)

pozdrawiam


wybacz,wiem co robie w lozku i dla mnie jest to milosc po francusku
a nie jakies felattio
ale dobrze wiedziec ze ten rodzaj milosci ma jeszcze taka nazwe
kto pyta nei bładzi :cool2:
 
reklama
a swoja droga swego czasu czytałam,Cosmo i inne babskie gazety
mam nawet poradnik :cool2: i z takim okresleniem sie nie spotkałam
jest bardzo zadko widocznie uzywany

i pzrepraszam ale co widzisz złego w wypowiedzi Marula??
bo ja widze proste wytłumaczenie, uzywane w poradnikach itd.
nie jest to nic obrazliwego ani swiatczacego o złym wychowaniu
takie moje zdanie
 
przepraszam, czułam sie dziwnie. nie wypowiadam sie czesto na forach o sprawach intymnych, wybaczcie. okreslenie akurat pierwsze wpadło mi do głowy, bede nastepnym razem starała sie byc lepiej rozumiana
 
hm... ja się zastanawiam, której nie lubię.... ale chyba takiej nie ma:)
wszytsko zależy od nastroju;)

ale z takich mniej codziennych to lubię pod prysznicem na stojąco, na jeźdzca siedząc tyłem... w zasadzie i tak zawsze zmieniamy, a niektóre okazują się niedopowtórzenia;p
 
reklama
Do góry