reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Ulubione Bajki Naszych Dzieci

AnnaJagoda

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2015
Postów
84
Rozwiązania
0
Zgadzam się, że bajki powinny rozwijać wyobraźnię, budzić ciekawość i być bezpieczną rozrywką dla dziecka. Dlatego czasem pozwalam córce pooglądać dłużej telewizję, zwłaszcza kiedy leci coś z serii "Było sobie życie", albo "Byli sobie podróżnicy", bo uwielbia te bajki. Tak samo "Zręczne pomysły"- świetny program, dzięki któremu zaczęła kombinować co może zrobić z różnych rzeczy razem z prowadzącymi z programu, ale też sama w domu. Teraz nie może doczekać się jutra, bo będzie samodzielnie robiła pojemnik do popcornu. :)
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry