reklama

ulubione bajki z dzieciństwa, które puszczacie swoim dzieciom?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez ewka szulc, 27 Luty 2013.

1. Bolek i Lolek, miś koralgol,

2. Jacek_i_Jagoda

Jacek_i_Jagoda Fanka BB :)

Witam. U nas kreskówki to standard Bolek i Lolek, Krecik, Bajki z mchu i paproci (super jest czytać np. wersję słowacką)
    Nie wyszło: Wilk i zająć- jak to teraz oglądam to sam nie wiem co mnie w tym śmieszyło, Rumcajs - starsza uwielbiała młodsza nie zainteresowana a tak to lubię czytać,
    Marzeniem moim jest by mała lubiła Koziołka Matołka z mp3 (czyt. Henryk Bołkołowski) uwielbiałem to w dzieciństwie - jeszcze z winyla :-)

3. reklama
  4. Melcia9

Melcia9 Aktywna w BB

Bolek i Lolek ;)

5. luna89

luna89 Fanka BB :)

Bolek i Lolek widzę rządzi :). Ja wybieram jeszcze Smerfy i starsze Disneyowskie bajki :)

6. Red Bull

Red Bull Początkująca w BB

Smerfy! Czekam jeszcze żeby pokazać Króla Lwa i Pokahontas :)

7. popmama

popmama Zaciekawiona BB

Ojej, mogłabym wymieniać w nieskończoność. Przede wszystkim bajki Disneya :) Pocahontas, 101 Dalmatyńczyków, Mała Syrenka... ale też takie hity jak Flinstonowie, Jetsonowie, Pinky i Mózg :D

8. Katamama

Katamama Aktywna w BB

My oglądamy bajki na minimni+ można tam zobaczyć takie klasyki jak Dziwne przygody Koziołka Matołka, Muminki..wcześniej leciał kot Filemon. Chociaż my mamy sentyment do bajek z naszego dzieciństwa to oglądając z synkiem, bajki na minimini+ to muszę przyznać, że dużo z nich jest bardzo interesujących, pokazujących dobre wzorce do naśladowania.

9. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

U nas też mini mini a dokładnie Kucyki, stacyjkowo , strażak sam i ciekawska małpka. A jutro 1 południe będzie kucykowy maraton z nowego sezonu,. Już nie możemy się doczekać.

10. reklama
  11. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

Muminki <3

12. magdakrk

magdakrk Początkująca w BB

Ja także uwielbiałam Muminki. No i Pszczółkę Maję! :)

Poleć forum