reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione blogi

nessii

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Lipiec 2016
Postów
18
Z racji tego że muszę leżeć i koszmarnie się nudzę proszę o polecenie blogów jeśli macie jakieś ulubione. Ja od dawna już czytam i polecam blog Matka Sanepid (która niestety ostatnio coraz mniej pisze co smuci mnie niezmiernie;)
Mam też ulubiony blog kulinarny - www.mojewypieki.com (bardzo lubię piec ciasta, a z tego bloga zawsze mi sie udaja).
Czekam na wasze propozycje:)
 
reklama
Lubię czytać blogi :) Ulubione to:
Link do: Matka Tylko Jedna - Mazurski blog o życiu na wsi - blog o życiu z dziećmi na wsi na mazurach
Link do: Blog dla świadomych rodziców - Nebule.pl - też blog dzieciowy, z elementami montessori
Link do: Blog Mamy Gadżety - matkowo-dzieciowe gadżety
Link do: Hafija.pl - o karmieniu piersią
Link do: Zielony Zagonek - o życiu w zgodzie z naturą, o robieniu naturalnych kosmetyków
Link do: Jadłonomia - ulubiony blog kulinarny
Link do: Sroka o.... - wszystko o kosmetykach dla mam, dzieci, o składach i składnikach szkodliwych
Link do: Jak dbać o długie włosy? - blog o pielęgnacji włosów

:D
 
ervegan i jadlonomia
Weganskie blogi kulinarne. Parentingowych raczej nie czytam, a modowo-szafiarskich w ogole.
 
reklama
reklama
Do góry