reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ulubione zabawki naszych brzdąców

reklama
No u nas tez wszystko na topie jest co napisałyscie ::) z najbardziej deska sedesowa :p :mad: :mad: :mad: no i oczywiscie schody , szuflady szafki i wszystko co mozna zrzucic na ziemie
 
Jezu czemu wszystkie dzieciuwielbiają piloty i telefony? U mnie to samo, jednak najlepszą zabawką jest krem SUDOCREM. Uwielbia ściągac ząbkami pokrywke a wtedy... lecę na ratunek!! Zaczyna się zabawa w kremie, a co by było gdyby zjadł?
Ja zakładam a on ściąga niby coś co mogłoby się znudzic innemu maluszkowi al mój Hubert tą zabawę uwielbia!!!

Lubi też kiedy kładę mu coś na głowę a on to za chwilę zrzuca - a potem sam sobie to kładzie i znów zrzuca.
Co tu jeszcze...?aha lubi siedziec przed lustrem i gada do siebie, robi BARAN - BUC,noi buziaki rozdaje swojemu koledze z naprzeciwka! ;D
 
potwierdzam wszystko,chociaż Karola omija na szczęście kosz na smieci,a właściwie jeszcze go nie odkryła w szafce.
Telefon,wieża, klawiatura od komputera,włącznik od lampki,guziczki wszystkie i wszelkie.
 
Do góry