reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ulubione zabawki naszych brzdąców

Aaaa. ryż to jszcze nic....Miłosz uwielbia bawić się klockami Lego brata.Gdybym mu pozwoliła to jest spokój na kilka godzin......ale niestety on je wkłąda do buzi i rzuje....a jak połknie...nie ,nie lepiej nie.
Ale wiem że to lubi.
 
reklama
Jak bylam mala, tak rok z hakiem, mama wysypywala mi do zabawy cale pudelko roznych guzikow. Podobno zajmowalam sie nimi minimum na godzine. Teraz mama mowi, ze nie zdawala sobie sprawy, jakie to moglo miec skutki. Ale podobno nigdy zadnego nie znalazla u mnie w buzi ani nie widziala zainteresowania "pokarmowego" guzikami. Kuszace, ale jednak... nie polecam.
 
Brunkowi najlepiej dać worek ubrań (albo pranie) - wyciąga sobie, przymierza, ogląda... ;D
Może projektant mody wyrośnie 8)

Guziki też by go zafascynowały, jestem pewna, ale nic z tego.
 
Nowy hit - polecam
Pokrywki od słoików różne rozmiary DUŻO + dwa pudełka do przekładania pokrywek
Bardzo absorbujące ;D
 
pokrywki - bomba, potwierdzam!
A my za radą jakie4jś gazety dla rodzicow mamy zabawe w "losowanie"
Pudelko po chusteczkach do noda, taki tekturowy szescianik z dziurą, okleilam taśmą dla wzmocnienia
przez te dziure wrzucam różne drobiazgi, np klocki, male pokrywki, rolka tasmy klejącej, gumowy miś, szyszkę itp
a maja wkłada łapkę i LOSUJE
 
no kosz jest be! już go schowałam do szafki :) ale skubaniec i tam go znalazł >:D
do listy dopisuję ramiączka od biustonosza! uwielbia nimi "strzelać" :)
 
reklama
Do góry