reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione zabawy naszych dzieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

vici

mama Victor´a & Raphael`a
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2006
Postów
11 195
Miasto
Austria-Leoben
Mysle,ze to juz czas na taki watek.Przeszukalam nasze forum i nie znalazlam takiego tematu.

No wiec dzis Victor(no i rozii)bawil sie balonem,ale mial radoche:-D :-D :-D .Ostatnio tez "zaserwowalam"mu babelki tez sie cieszyl,patrzyl i lapal je:laugh2: :laugh2: :laugh2: ,bosko mowie wam.
 
reklama
Vici fajny wątek :tak:
Ulubioną zabawą Karolci ostatnio jest stanie przy meblach i ściąganie tego co można dosięgnąć :-D zabawa zakrętkami ze słoików, butami i papuciami (tego jej nie pozwalam) stanie przy lustrze, otwieranie szafy i szafek, słowem wszystko tylko nie zabawa zabawkami :baffled:
 
hehe! cos w tym jest, że dzieci interesuja sie wszystkim oprócz własnych zabawek:tak: :tak: :tak:
Antos jak narazie jest na etapie raczkowania i nie usiedzi spokojnie w miejscu, na szczescie nie zaglada mi do szafek ale za to wedruje wszedzie tam gdzie nie powinien! a najlepsza zabwka jest tel mamusi!
 
U nas tez w modzie gryzienie fotela od kompa no i oczywiscie jeszcze kabelki nie stracily uroku:-(
 
Victor wyczail miski Rozii no i trzeba bylo go przebrac.Nie widzialam co robi a w tym czasie wszystkie miski do gory dnem,woda na podlodze i przebieranko nas spotkalo.Teraz odrazu do kuchni wali do misek i mam klopocik;-),oj zachcialo sie przemeblowanka w jadalni i miski psa na widoku korca malego:yes:
 
Hi, hi u nas też woda jest The best!!! I ta z kranu co myjemy po obiadku i ta w wannie i ta w misceczce i ta w kubeczku do picia:tak: . Ciotka przywiozła mu myszkę co jeżdzi po podłodze i śpiewa i sie smieje, i migoczą jej oczka. Mateusz za nia przepada, a najbardziej za tym by ją przewrócić do gry łapkami i obserwować mechanizm co uruchamia myszkę i sprawia, ze się kręci. Widać, ze chłop-syn elektryka automatyka:tak:
 
Witam widze ze nie tylko moja Dominika bawi sie mamusi tel.Super zabawe ma jak jej włącze melodyjki.A jak śmiga na czterech to idą w ruch butelki z napojami dla mamy i taty.A od soboty uwielbia swoją wielką foke przytulanke dziś na niej aż siedziała jak na koniku. he he he
 
Vici, uwierz bądź nie, ale właśnie miałam dziś zamiar założyć wątek o zabawach, normalnie telepatia :-D
U nas ostatnio najbardziej zajmuje Natalke torebka z suchym jedzeniem psa, oczywiście zamknięta, ale tak fajnie się ją przerzuca i ciąga :-) A tam w środku kilogram karmy...ale siłaczka, co? :-)
 
Chyba maarta pisała o zabawie butelką.
U nas też butelka jest super, ale w środku musi być trochę wody i Jagoda uwielbia oglądać, jak ta woda się przelewa.
Koleżanka wrzuca do butelki surowy makaron-muszelki
 
reklama
Dzisiaj u lekarza posadzilam Victora na misiu na biegunach taki z oparciem byl,ale maly sie cieszyl.My w domku jeszcze nie mamy bo planujemy na roczek kupic no i wiem,ze bedzie super bo taki ubaw mialam dzis z niego cieszyl sie na cala poczekalnie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry