reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione zabawy naszych dzieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nie - ja nie bede zciagac drzwi - michal jest w takim wieku ze czasmi potrzebuje chwili ciszy i spokoju ... tym bardziej ze od wrzesnia idzie do I klasy ... a to juz bedzie grubsza sprawa :)
 
reklama
Margarett Karolcia też uwielbia wkładać na siebie różne rzeczy, podobnie jak Natalka :-D a potem z tym idzie i wygląda to komicznie :-D

Idzia nie dziwie się Michałkowi ze się denerwuje jak Kamilka "sprząta" jego zabawki :-D i bardzo dobrze ze oszczędzacie mu tego widoku :tak:
 
idzia ja tez nie mam zamiaru sciagac drzwi. Niech sie uczy ze trzeba sie dzielic. Majak ja do niego idzie to jest zafascynowaa samochodami wystarczy jej dac i jest spokoj :tak:
NO Michal to juz duzy kawaler tym bardziej ze idzie do szkoly to bedzie potrzebowal ciszy i spokoju ;-)
 
U nas są 2 nowe ulubione zabawki. Jedna to samochodzik, a druga to szczoteczka do zębów. Idę dzisiaj kupić drugą, bo tą pierwszą myje wszystko. Chłop mi się śmieje, że w wojsku sobie da radę ;p
 
Joaśka :laugh2: :laugh2: :laugh2:
Antek lubi moja szczotke do włosów, próbuje sam sie poczesać. Tak małpuje:laugh2: powtarza wszystko co zobaczy:-)
 
Joaśka ja Dominice musiałam schować szczoteczkę do zębów,Bo też wszystko myła nią.
A najlepszą zabawką jest ostatnio pilot od TV już jej chowam i tak go znajdzie.
 
U Oliwki rządzą książeczki. Babcia jej mówi żeby przyniosła od siebie z pokoju kotka a ta idzie z książeczką "Chory kotek"... Będzie inteligentna dziewczyna, tylko ciekawe po kim... ;)
 
Ulubione zajęcie ostatnio mojego synka to robienie porządków po swojemu
luty005ms8.jpg
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry