reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ulubione zabawy

madzia a u nas Ika przynosi książeczką, bierze moją rękę, i kładzie na niej, pokazuje że mam ją na kolanka wziąć i słucha z radością:tak::tak::tak::tak::tak:..oczywiscie krótkie teksty rymowane najfajniejsze
ostatni hicior to :
Kubuś puchatek zwierzątka
 
reklama
O! właśnie - szuflada z bielizną - szczyt zabawności to założyć sobie na głowę mamy gatki i latać po domu zarykując się ze śmiechu:-D:-D
Skąd ja to znam:-D
U nas też hitem jest ciastolina... Kupiłam za 5 zł z łyżeczką i nożykiem i jest zabawa.
Lubi też książeczki z naklejkami, choć niestety po pewnym czasie nakleja wszędzie, ale nie w książeczce... Ale była fajna zabawa, jak obkleiłyśmy krzesełko do karmienia (po kilku dniach zmyłam je).
Teraz planuję zakup pieczątek dla dzieci, ale u nas nigdzie nie ma:szok:
Hitem jest wielki domek z kartonu, w którym M. wyciął drzwi i okna. Wchodzi tam cała... No i lala - karmi, usypia, wozi w wózeczku...
I wiem, że na komputer za szybko, ale na mini mini są gry i zwierzątka wydają fajne dźwięki i czasem jej to pokazuję i ona rozpoznaje...
A najlepsze jest szperactwo i w zasadzie mała wszędzie taszczy swoje krzesełko, żeby dostać do rzeczy zakazanych.
I zaglądam tutaj:
https://www.babyboom.pl/forum/w-co-sie-bawic-f29/pomysly-zabaw-dla-dzieci-od-1-go-roku-3208/
 
Do góry