reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Może nie jest to kosmetyk, ale jest to akcesorium. Mianowicie drewniana szczotka do włosów od Anwen: Link do: Anwen Drewniana Szczotka do Włosów Fiolet - sklep Cocolita
e302d3729cced4c1b561b73e1591f34e16e131b7.webp


Nie wiem czy można dostać w sklepach stacjonarnych (sama kupowałam przez internet). Ale obecnie jest to najlepsza szczotka do włosów z jaką miałam do czynienia. Bardzo dobrze radzi sobie z rozczesaniem nawet najbardziej skołtunionych kosmyków włosowych jest delikatna, nie szarpie włosów.Daje się łatwo czyścić.

Super nadaje się też do wczesywania odżywki podczas mycia włosów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Skóra 2 mce temu: sucha na policzkach, tłusta w strefie T, wypryski nawet po 15 na raz.
Skóra obecnie: po 2 miesiącach dbania w poniższy sposób, nie mam żadnego wyprysku, skóra jest miękka i nawilżona, przestałam używać puder i podkład, daje tylko róż na poliki, skóre okreslilabym teraz jako Normalną, zostały leciutkie czerwonawe przebarwienia po wypryskach. Może ktoś ma na to pomysl?
Rano:
1. Mycie olejkiem
2. Krem z filtrem
Wieczór:
1. Mycie (i demakijaż) żelem do mycia twarzy ( jeśli szukasz naturalnych kosmetyków do oczyszczania, zerknij sobie do Iossi iossi.eu/pl/c/OCZYSZCZANIE/286 )
2. Krem odżywczy
1x na 1-2 tyg peeling enzymatyczny
i Maseczka ze sproszkowanych zielonych alg
1x w tyg maseczka z ubitego białka na ściągnięcie porów (wcześniej była na wagry, ale one już zniknęły)
 
Ostatnia edycja:
Skóra 2 mce temu: sucha na policzkach, tłusta w strefie T, wypryski nawet po 15 na raz.
Skóra obecnie: po 2 miesiącach dbania w poniższy sposób, nie mam żadnego wyprysku, skóra jest miękka i nawilżona, przestałam używać puder i podkład, daje tylko róż na poliki, skóre okreslilabym teraz jako Normalną, zostały leciutkie czerwonawe przebarwienia po wypryskach. Może ktoś ma na to pomysl?
Rano:
1. Mycie olejkiem
2. Krem z filtrem
Wieczór:
1. Mycie (i demakijaż) żelem do mycia twarzy
2. Krem odżywczy
1x na 1-2 tyg peeling enzymatyczny
i Maseczka ze sproszkowanych zielonych alg
1x w tyg maseczka z ubitego białka na ściągnięcie porów (wcześniej była na wagry, ale one już zniknęły)
Ja osobiście polecam dr skin clinic peeling krem i kwas . Cena dosyć wysoka ale warty swojej ceny . Spróbuj:) w Rosmanie można kupić . Nawet do 15 jest promocja tego msc. Ogólnie olejku nie powinno się używać do cery tłustej a algi też mi nie służy.
 
Skóra 2 mce temu: sucha na policzkach, tłusta w strefie T, wypryski nawet po 15 na raz.
Skóra obecnie: po 2 miesiącach dbania w poniższy sposób, nie mam żadnego wyprysku, skóra jest miękka i nawilżona, przestałam używać puder i podkład, daje tylko róż na poliki, skóre okreslilabym teraz jako Normalną, zostały leciutkie czerwonawe przebarwienia po wypryskach. Może ktoś ma na to pomysl?
Rano:
1. Mycie olejkiem
2. Krem z filtrem
Wieczór:
1. Mycie (i demakijaż) żelem do mycia twarzy
2. Krem odżywczy
1x na 1-2 tyg peeling enzymatyczny
i Maseczka ze sproszkowanych zielonych alg
1x w tyg maseczka z ubitego białka na ściągnięcie porów (wcześniej była na wagry, ale one już zniknęły)
Ale czego oczekujesz? Ch esz pozbyć się przebarwień? Wybacz jestem nieprzytomna dziś totalnie.

Czy kosmetyki których używasz zawierają jakieś składniki aktywne?

Moim zdaniem najpopularniejsze składniki to kwas azelainowy, witamina C i witamina b czyli niacynamid. Więc głównie tego szukaj w składach kosmetyków. Mogę Ci na priv wysłać nazwy spoko kosmetyków które mają rewelacyjne składy, zawieraja te składniki i są bajecznie tanie, no i kupisz je nawet w Rosie.

Kiedys na przebarwienia chodzilo się do kosmetyczki na mikrodermabrazję, ale od paru lat w tym nie siedzę, i nie wiem czy to nadal aktualne.
 
Uwielbiam kosmetyki polskiej marki Bielenda. Maja fany skład, są w dobrej cenie. Moja ulubiona linia od nich to Hydro Lipidum
 
reklama
Do góry