reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Moim ulubionym kosmetykiem, a w zasadzie to dermokosmetykiem jest emulsja micelarna Cetaphil EM do mycia. Nie dość, że super nawilża mi buzię, to jeszcze oczyszcza, bo stosuję ją jako emulsję do demakijażu. Nie zawiera mydła, ani innych sztuczności, więc nie podrażnia. Super preparat dp codziennej pielęgnacji twarzy.
 
reklama
Mój ulubiony kosmetyk to serum Vialise. Nie byłam na początku przekonana ze względu na cenę i brak dostepności w sklepach.. ale efekty przerastają moje oczekiwania - naturalny krem, który tak niesamowicie działa na moją skórę ;) nie chcę już żadnego innego kremu.
 
Polecam naturalne masło shea Ewentualnie kosmetyki, które mają je w sobie:
cudownie nawilża skóre
działa na długi czas
jest bezpieczne
oraz dobrze się wchłania ( w przeciwieństwie do parafiny i olejów mineralnych, ktore są zawarte w większości tanich kosmetyków)

Jest to jeden z lepszych składników kosmetyków, ktore są w stanie zapobiegać powstawaniu rozstępów na skórze w czasie ciąży.

Warto czytać sklady kosmetyków, dopiero wtedy można dowedzieć się czy są dobre czy nie ( nie zawsze wysoka cena gwarantuje dobry skład kosmetyku)
 
u mnie z pielęgnacji to balsam do ciala pod prysznic nivea, po prostu lubię ten sposób nakladania balsamu :):) a z kosmetyków do makijazu - podkład annabelle, bez niego z domu nie wychodzę :):)
 
Od 4 miesiąca ciąży smaruję się olejkiem bio oil i w sumie jestem zadowolona, fajnie nawilża i chroni skórę. Póki co nie mam problemu z rozstępami, ale po ciąży też będę smarować.
Chyba mój ulubiony kosmetyk na tą chwilę :)
 
Krem Vialise to naturalne serum i to jest jego przewaga nad tymi drogeryjnymi za mniej niż 50 zł. Wszystko napakowane chemią. Tutaj wiem po co sięgam min. ekstrakt z bluszczu, ruszczyka kolczastego, kasztanowca, bylicy boże drzewko, algi oraz kofeinę. Działa ujędrniająco, odżywczo, nawilżająco. Napina skórę. Pomaga usunąć lipidy czyli cały ten cellulitowy tłuszcz. No i wyrównuje skórę. Czego więcej chcieć :)
 
U mnie to absolutnym hitem jest serum antycellulitowe Vialise. Kocham go za jego skład, działanie, delikatny zapach, opakowanie i wiele innych aspektów :) pomaga mi uporać się z rozstępami i cellulitem po ciąży. Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Różnicę widzę po zdjęciach :)
 
reklama
Ja mam ten krem od miesiąca i jest świetny. Nie sądziłam, że w końcu jest dostępny w pełni naturalny krem na cellulit i rozstępy dla kobiet wymagających - ja się do nich zaliczam. Jak kupuję kosmetyki to tylko te, które nie mają wątpliwego składu i dobre opinie. Vialise zaskoczył mnie też swoją wydajnością i konsystencją, tak łatwo wchłaniającą się, że nie muszę czekać długo, żeby kosmetyk wchłonął w moje ciało. Ma też bardzo wygodne opakowanie. A teraz pytanie do Was: jakie macie sposoby na walkę z cellulitem, pomijając kosmetyki na tę przypadłość?
 
Do góry