reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

reklama
Z ulubionych to ostatnio odżywka do skórek i paznokci Bio sos firmy Eveline bo chciałam szybko odbudować paznokcie i zadbać o skórki przy okazji
 
A to zależy jakie. Kneipp ma taki lekki do twarzy i ciała, jest lekki i bardzo dobrze się wchłania, pod warunkiem, że nie bierze się go za dużo. O taki:
100ml_biohautoel_ma_4_.png
 
Dziewczyny, a czy któraś z Was ma doświadczenie z kwasami lub innymi produktami The Oridnary? Jestem bardzo ciekawa prawdziwych opinii :) Zastanawiam się nad kupnem
 
Zależy.... Niektóre kosmetyki tej firmy zmieniły składy i jak dla mnie są one do kosza.. Niektóre z drugiej strony są całkiem całkiem, ale też nie powalają jak na moje.
 
reklama
Do mnie ich produkty nie trafiają. Miałam kiedyś serum ale zostało one jakoś chyba zmienione w składzie, bo miałam go już prędzej kiedyś i było ok, a teraz nie... z innej strony miałam też kwas i też średnio.
 
Do góry