reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Krem do twarzy i balsam do ciała brązujący z l'oreala!!! Super, polecam gorąco!!! Mam jasną karnację i u mnie sprawdzają się w 100% !!!
 
reklama
Nivea Soft-jesli chodzi o krem, balsam do ciała-SVR-nie ma lepszego, drogi, ale wydajny, butla 500 ml za 70 zł starcza na 3-4 mc!!!
natomiast ja mam fruja na punkcie kosmetyków do włosów...uwielbiam linię Tec-podnoszącą z loreala i nivea brillant blond-taki fluid dla blondynek. i absolutnie wzzystkie kosmetyki Klorane...
 
Uzywałam oliwkę z żelu Johnson i efekty ok, ale w ciązy zapobiegawczo przeciw rozstepom. Jak to oliwka jest tlusta, aja mam bardzo sucha skóre i musiałam jej uzywac codziennie i potem tłusta chodziłam:no:
Teraz uzywam masła kokosowego do ciała. Ładnie pachnie, skóra nawilzona, natłuszczona, ale nie tłusta - nie zostawia sladów na ubraniach, co sie oliwkom zdaża.
Pelling do ciala z THALAC - super sprawa, polecam. Delikatnie pachnie - mi sie to kojarzy z minerałami.
 
Kosmetyków Nivea nie trawię, bo mam na nie uczulenie. Nawet na oliwkę nivea baby. Za to uwielbiam kosmetyki ziaji.
 
Z firmy Garnier kremy , peeling z serii czysta skóra, balsamy zwykłe i brązujący.
Super działają na moją skórę. Teraz testuje roll-on na cellulit.
I krem koloryzujący z beta-karotenem anno d'oro ziaji- używam zamiast podkładu i jest super.
Po kosmetykach nivei moja skóra robi się tłusta bleee.
 
Tak jak pisałam w innych postach używam kosmetyków dla niemowlaków i chusteczek nawilżonych baby. Tylko takie kosmetyki nie uczulają mnie. Właśnie kończą mi się te kosmetyki co używałam i chusteczki. Chciałabym spróbować czegoś nowego. Nie wiem co jest warto kupić a co się nie opłaca. Proszę o poradę w tej sprawie. Z góry dziękuje.
 
Jaki żel do mycia twarzy i płatki kosmetyczne do toniku -> cera bardzo wrażliwa??
Właśnie mam końcówkę tej firmy i serii już nie ma w sprzedaży. Nie wiem co mam kupić aby nie dostać uczulenie.
 
reklama
Do góry