reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

reklama
Trzy lata temu odkryłam spray technotan do zdrowego opalania, bardzo dobry kosmetyk.Teraz zrobiłam sobie przerwę , ale w lutym myślę znowu się opalić bo już się sobie nie podobam.
 
w ostatnim czasie moje serce podbiło serum do rzęs Beauty Lash Pro. Rewelacyjnie poprawiło mi kondycję rzęs po porodzie i zmianach hormonalnych kiedy myślałam że już nic ich na nogi nie postawi. Wystarczyło mi na 4 miesiące w tym czasie zdziałało cuda. A podobno po pół roku na prawdę piękne efekty można osiągnąć :) niedługo zamawiam drugie opakowanie :) a ostatnio w promocji jest na allegro!
 
Kokosowy olejek do opalania :D uwielbiam.... nawet jak nie zamierzam się opalać a wysmaruję nim skóe to pięknie wygląda 201208111923.jpg
 

Załączniki

  • 201208111923.jpg
    201208111923.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry