reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

reklama
Ja bardzo lubię pomadkę do ust Carmex i krem do rąk Comfort z bielendy. Mam ten krem maskę, dla przesuszonych dłoni, w zimie nigdzie się bez niego nie ruszam, dobrze nawilża i odżywia
 
U mnie do demakijażu bardzo dobrze sprawdzają się olejki, rzadko myję twarz żelem, bo później mam wysuszoną cerę. Przy olejku nie mam uczucia ściągniętej skóry, używam różnych firm, ale najbardziej lubię różany olejek Rose Care z Bielendy.
 
Polecam serum na cellulit Vialise.
Najlepszy balsam ever na cellulit.Nikt jak on nie działał od razu i walczył z cellulitem. Miałam 4 opakowania, aktualnie jestem w trakcie 5 opakowania i mam nadzieję,ze mi tego nie wycofają ponieważ jeszcze tak skutecznego kosmetyku na cellulit nie miałam. Po jednym użyciu czuć było już różnice.Wygodne opakowanie z pompką,fajny zapach i przede wszystkim skuteczność sprawiło,że na stale zamieszkał w mojej kosmetyczce oco nie jest takie częste u mnie poniewaz lubię testowac nowe kosmetyki).
 
Też sobie bardzo chwalę Vialise na cellulit :). Zawsze miałam problem ze skutecznością kremów, a ten mnie totalnie zaskoczył. Ma bardzo wydajne opakowanie i szybko się wchłania, dlatego jest warty swojej ceny. W połączeniu z ćwiczeniami na siłowni albo w domu po kilku tygodniach stosowania było już u mnie widać ujędrnioną skórę
 
reklama
Też stosuję Vialise. Lubię ten krem, chyba przede wszystkim dlatego że jest naturalny w swoim składzie i moja skóra dobrze na niego reaguje. Jakie polecacie domowe sposoby na cellulit oprócz peelingów i folii spożywczej?
 
Do góry