reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Nie znam tej Firmy :( ale nie pszepadam za błyszczykami bo się kleją za bałdzo...

nie każdy błyszczyk się klei :) te się nie kleją, hehe, zależy jaka to konsystencja i skład przede wszystkim, z tymi lepszymi jakościowo nie ma jakiegoś szczególnego problemu. idź do douglasa i kup na próbę, może ci się spodobają, dobre są
 
reklama
Znam te bylszczyki ale ulUBIONY KOSMETYK TO JEDNAK szminki maybelline.

szminka jest na inną okazję, a błyszczyk na inną, chociaż to też zależy jaka. takie szminki nivei jak któraś napisała, nawilżające, są fajne, ale nawet jeśli są kolorowane, to nie dają takiego efektu, to dalej zwykła wazelina ;-) ja na przykład lubię zaakcentować usta, nie tylko nawilżyć, klasyczne szminki mi nie pasują, bo nie umiem się nimi pomalować bez lusterka... :crazy: kiedyś miałam straszną akcję, wyszłam z domu pomalowana szminką, na randkę, paliłam papierosa, więc trochę się starło, tak coś czułam. czekałam już na miejscu spotkania, nie miałam nawet pół lusterka, chciałam się poprawić i zaryzykowałąm tak w ciemno... nie był to mądry omysł, tyle wam powiem, chłopak popatrzył na mnie jak na wariatkę, bo oczywiście obsmarowałam sobie usta tą szminką naokoło i to wyglądało tak, jakbym specjalnie tak zrobiła :szok: !!

dlatego teraz tylko błyszczyki, heh :-D nauczona bolesnym doświadczeniem smaruje się tylko nimi :p bo i je widać, i ładnie podkreślają usta, i nie musisz mieć koniecznie lusterka żeby się pomalować, a to plus. ja to zresztą jestem chyba uzależniona od błyszczyków, a do tego niewolnica marki ze mnie - tylko BeYu, umrę bez nich chyba :-)
 
Mój ulubiony kosmetyk to krem Lirene Dr. Ireny Eris. Jest idealny jako podkład, doskonale nawilżam, ładnie pachnie, szybko się wchłania, poza tym zostawią złocistą poświatę, która rozświetla buzię. Używam go codziennie :)
 
Zdecydowanie moim numerem jeden jest ziemia egipska BIKOR, a jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji, to płyn miceralny biodermy:) Oooo i obie firmy z Polski, tak jakoś się złożyło :)
 
Ja uwielbiam błyszczyki z h&m:tak:, są rewelacyjne, nadają ustom ładny kolor, więc szminka mi nie potrzebna, a poza tym super się świecą po nich usta (wypróbowałam już mnóstwo blyszczyków i ten z h&m daje najlepszy jak dla mnie blask). Z kremów lubię matujący Lirene z dr I. Eris, włosy mam lokowane, więc muszę mieć mnóstwo balsamów by je ujarzmić, nie wiem, co bym zrobiła bez odżywki loreal (strasznie mam suche, a odżywka jednak jakoś pomoże).

Co mnie tylko martwi, to to, że nie trafiłam jeszcze na jakiś super tusz do rzęs. Używałam już tylu firm i zawsze mi coś nie pasuje...:no::-(
 
reklama
To zalezy...
Do ciala oczywiscie balsam, uwielbiam slonecznikowy Oriflame ( nie tlusty, dobrze ise wchlania), zielona herbata Oriflame tez akurat (pachnie cudnie), a mistrzostwo swiata dla mnie to Johnson brazujacy, pachnie moze nie za przyjemnie, ale ladnie "opala" :)
Kosmetyk do makijazu - tusz! Nie wychodze z domu bez pomalowanych rzes, fajny jest z Rimmela (moj ulubiony rozowe opakowanie i nie drogi) i powalajaco tanie Eveline. Mam teraz Eveline i serio taniocha (za tusz + blyszczyk zaplacilam 13 zl) ;)
 
Do góry