reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

A

Agnexx

Gość
Jaki jest Wasz ulubiony kosmetyk i dlaczego?
Ja uwielbiam oliwkę w żelu Johnson's baby. Wystarczy posmarować skórę raz na tydzień, aby była gładka i aksamitna.
 
reklama
ostatnio do ulubionych zaliczam balsam brązujący kolastyny. Ładnie opala - na brązik nie na pomarańczowo i pachnie kokosowo - mój mężul zaczął na mnie mówić "Ciasteczko" ;)
 
Ja mam fioła na punkcie peelingu do twarzy. Aktualnie używam z olejkiem z drzewa herbacianego Avonu i choć jeszcze mam go sporo to już zamówiłam następny z brązowym cukrem. Hm, niedługo to sobie twarz zetrę na amen :D :D :D :D

pozdrawiam

 
Ja też używam Krem Nivea Soft i jestem zadowolona. Myślę, że to bardzo uniwersalny krem, bo można go stosować na całe ciało (przynajmniej, ja tak robię). :laugh:
 
A ja uwielbiam balsam brązujący Sopot Ziajii.Ratuje mnie jakoś teraz,gdy moge tylko pomarzyć,zeby isc na plaże :( Za rok sobie odbije!!!
 
Ja niestety nie cierpię oliwki w żelu johnsona, nie może się wchłonąć i muszę czekać godzine zanim włoże ciuchy na siebie,
uwielbiam wszelkiego rodzaju peelingi, tak jak monciapl i jednym z moich ulubionych jest właśnie z brązowym cukrem firmy avon, a oprócz tego ostatnio dorwałam próbkę peelingu drobnoziarnistego firmy dax cosmetics, super sprawa.

 
U mnie też niestety ta oliwka w żelu johnsona się nie sprawdziła! Nivea soft to jest krem jakiego używam, jest super!! Wkoncu mam gładką skóre:)))
 
reklama
Tak jak dziewczyny wyżej - daję duzego plusa dla kosmetykow brązujących Kolastyny i Ziaji. Tym bardziej ze cena wg mnie jest bardzo zadowalająca.

Poza tym uwielbiam wszelkie smarowidla Dove. Na mojej skorze swietnie sie wchlaniają, jest ona aksamitna i jedwabista. Stosowalyscie moze balsam Dove ze zlotymi drobinkami? Na letni wieczor po prostu rewelacja. Tyle ze teraz gdy Macius calą mnie oblizuje i obślinia musze uwazac z takimi cudenkami ;) :D
 
Do góry