reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ulżyj sobie

No to żeby nie było delikatnie... zaczęłam ściągac aerobik z linków u lipcówek i ch...stwo, parzyste numery ściągnęły mi się z błędami i cholera tyle czasu zmarnowane bo połowę muszę ściągac od nowa.
I ten wredny łoś pojechał po pizze i wińsko i go już qrwa od godziny nie ma a mnie się zaqrwiście chce jeśc!!!
 
reklama
Ups, Gosiczka.... Nie denerwuj się ;) Może chłopak kolegę po drodze spotkał? Albo pizzerię zamknęli i musi poszukać innej..
 
Tylko co zrobic, jak od kilku godzin o tej cholernej pizzy marzę ??? ;D Mam nadzieję, że chociaż ciepłą przywiezie. Tak jakby nie mógł wcześniej zamówic pizzy z dostawą do domu :(
 
aLE STRASZNY TEN WĄTEK...taka kumulacja złości i negatywnych emocji...uciekam bo jeszcze mi sie udzieli ;) ;) ;)

;D ;D ;D
 
wrrrrr
ja bym mu dała koleżankę... na samą myśl mnie trzepie...
bo ja to straszna zazdrośnica jestem
 
Gosiczka ale Cię wzięło. Szkoda że nie było tego wątku kilka dni temu.... oj wypisałabym tu kazanie, teraz juz mi przeszło i zobojetniało
 
reklama
I jeszcze mnie wqurwia że nie mam ci na klawiaturze. wszystkie inne polskie znaki mi działają a ci nie!!! i jeszcze mój głupi mąż utknął u mojego głupiego teścia i z miłego wieczoru d u p a
 
Do góry