reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

na Plac Wilsona jestem w stanie dojechac w okolo godzine, wiec tam bylabym kolo 16, w tym wypadku sama...

niesmialo jednak napomkne, ze nasze ursusiane place rownie atrakcyjne i chyba mniej oblegane... ;-)
 
reklama
Oj tak, dużo słyszałam o tych placach od paru już osób, koniecznie musimy się tam wybrać!
Boję się trochę, że w korkach utknięmy jadąc z Żoliborza do Ursusa.
To może gdzieś w połowie drogi? A co z Parkiem Szczęśliwickim?
 
moze byc park szczesliwicki... a gdyby dalej lalo, bo w tej chwili pogoda paskudna?
Arkadia i Grycan? tam chyba w dalszym ciagu stoi ten "placyk" dla maluchow... czy jakies inne propozycje?
 
OK, mi pasuje Arkadia (tak, placyk nadal jest)!
Albo możemy jeszcze do Hula Kula podjechać - tu damy radę pogadać.
Daj znać gdzie Ci bliżej i o której tam będziesz.
A Magdusiek gdzie?
 
mowisz o Hula Kula na Dobrej?
do Arkadii szybciej dojade, na Dobra mam ciut dalej, ale za to jak sie wypogodzi mozna polazic po dachu... ;-)

mam nadzieje, ze Magdusiek sie zaraz odezwie... :-)
 
jesli o mnie chodzi wole Arkadie, bo prawde powiedziawszy obawiam sie zmoknac, a od autobusu na Dobra mam jakies 10 minut piechota...
natomiast co na to Magda, i czy ona w ogole cos na to... ;-)
bo jesli cos, to najlepiej sie oczywiscie dopasowac do Mateusza... :-)
 
O, widzę, że tu umawianki pełna gębą, u nas byli goście i nie odpalałam komputera.
Wolałabym Arkadię... bo nie zmoknę i nie wiem czy Mateo nie za mały na hula-kula... ;) Szkoda, ze tak leje, bo dzieci pewnie lepiej bawiłyby się w parku itd , ale cóż, lody na pewno chetnie zjedzą;-)
 
reklama
Do góry