reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

no a ja bym byla za troche wczesniejsza godzina... chociaz 11.30....

ostatnio sie umawialysmy na 11 i za malo czasu bylo... ;)
 
reklama
Sadystki! A my z Sylą to mamy nasze dzieci w fotelikach taszczyć na planowanym spacerku??
 
To ja proponuję tak:
posiedzimy w knajpce a później Wy możecie na spacerek się udać. Ja się niestety nie piszę na noszenie fotelika...wim, wiem, to tylko moja wina żem taka zdecydowana.
 

O kurcze narazam sie Wam.....bo ja mam wlasnie spacerowke, tylko mnie nie bijcie ok? ;)
 
Doxa spacerówkę zakupi, gdy Oli dorośnie (przeciez zawsze mogą wyprodukowac nowy supermodel i co???), a Syla to nie wiem, może jak Iga bedzie chciała wózek dla lali? ;D

ustalcie godzine dokładnie, bo Patka molestuje mnie sesemesami, bo jej net padł, a straszy, że będzie. Więc godzina pożądana!!
 
reklama
Do góry