reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

Teddy

Październikowa mać
Dołączył(a)
8 Marzec 2005
Postów
9 266
trudno, wkurzajcie sie o nowy temat, ale mi jest glupio ciagle wtracac na ogolnym, albo kazdego po kolei pytac, czy sie wybiera...

no wiec...


jest spotkanko warszawskich mamusiek w czwartek 9.02...

prosze zglaszac obecnosc i propozycje miejsca...

we srode warszawskie mamy z calego BB spotykaja sie w Bocianiej Lace (info na glownej w dziale "spotkania")



i w ogole, jak ktos, gdzie skiedys bedzie cos organizowal, to prosze tutaj... :)
 
reklama
Ja chętnie jeżeli panie pozwolą na spotkanie przybędę ;D A gdzie -mnie wszystko jedno - zmotoryzowana jestem
 
Widziesz Teddy znowu te niezmotorysowane się nie odzywają ;) a potem powiedzą że im za daleko :laugh:

Jazz my też bardzo chętnie się z Tobą spotkamy :) A w środę w Bocianiej będziesz?
 
Doxa - jeszcze nie wiem - to zależy od spotkania z szefem - czy będzie jutro czy właśnie w środę
 
ja też powtórzę że w czwartek chyba będę. Spocznij!

Tyle że ok. 14 muszę być po Oskara w szkole. No ale pewnie spotkamy się ok 11?

Jazz miło Cię będzie poznać osobiście.
 


Jazz miło Cię będzie poznać osobiście.

Też się bardzo cieszę, że was poznam - kurcze tylko wy się już tak dobrze znacie - mam nadzieję, że jakoś nadrobię..... :)
 
reklama
Jazz, no więc trzeba szybko się poznać ;)

Magdusiek, jak to? O 11 wpadnę przywitam się i do szkoły. Ja się nie wyrobię?! :laugh: ;)
 
Do góry