reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umiejscowienie kącika zadumy

katherinne

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Październik 2010
Postów
2 994
Poronienia to niestety dosyć częsty problem, z którym kobietom bardzo trudno sobie poradzić. Dlatego warto ułatwić nieco uzyskanie wsparcia. Mamy na forum "kącik zadumy", jednak myślę, że dziewczynom szukającym pomocy może być ciężko go znaleźć. Zanim do niego dotrzemy, musimy przebrnąć przez wszystkie fora o ciąży, porodzie (co jest zrozumiałe), dalej są dzieci urodzone w styczniu 2002, lutym 2002, marcu 2002 (...) kwietniu 2005, maju 2005 (...) czerwcu 2008, lipcu 2008 (...) grudniu 2012, o rowerkach biegowych, modowe porady, masaż shantala, niezbędnik podróżnika, moje hobby, eko-rodzina... i cierpliwość się kończy. Pewnie nie ma odpowiedniego działu. A jeśli jest, to pewnie to problem marginalny, skoro wszystko inne było ważniejsze - bardzo łatwo o taki wniosek. Ja sama muszę się przyznać, że nie znalazłam kącika zadumy, poddałam się przy przeglądaniu tej listy i błędnie założyłam, że chyba takiego kącika nie ma. Byłam na tyle uparta, że umieściłam swój post mimo wszystko, tylko w nieodpowiednim dziale, w dziale ogólnym dotyczącym ciąży - bo w sumie wydało mi się to nawet logiczne, przecież poronienie ma bezpośredni związek z ciążą, pożegnaniem z jedną, ale też dążeniem do jak najszybszego podniesienia się, by zawalczyć o kolejną. Mój wątek został przeniesiony do odpowiedniego działu i tylko dzięki temu odkryłam, że taki istnieje. Wiem, że temat poronień jest tematem bardzo smutnym, ale dlaczego wyrzucamy kobiety, które przez to przeszły, na sam koniec forum? Wbrew pozorom jest nas wiele. Myślę, że warto byłoby rozważyć umieszczenie kącika zadumy bliżej wszystkich tematów związanych bezpośrednio z ciążą. Może dzięki temu znajdzie go więcej dziewczyn i więcej dziewczyn wesprzemy. Będę wdzięczna, jeśli rozważycie moją propozycję i dacie mi znać, co na ten temat sądzicie.

Pozdrawiam,

katherinne
 
reklama
Do góry