reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umowa aktywiacyjna niani a chorobowe

Tygrysek1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2008
Postów
5 153
cz yw przypadku pojscia przeze mnie na l4, kto placi mi pensje przez okres choroby, zus czy rodzice dziecka, oczywiscie mam oplacana skladke chorobowa
 
reklama
czyli jezeli dopiero mialam zaplacona pierwsza skladke 15ego listopada to moge skorzystac z chorobowego czy nie?

Z podanych w mailu informacji wynika, ze nie ma Pani prawa do zasiłku.
Od dnia 1 stycznia 2009 r. osoba podlegająca ubezpieczeniu chorobowemu dobrowolnie prawo do zasiłku chorobowego nabywa po upływie 90 dni nieprzerwanego ubezpieczenia. Okres 90 dni liczymy od dnia objęcia ubezpieczeniem (prawdopodobnie jest nim u Pani dzień rozpoczęcia pracy).
 
Do góry