reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umowa do dnia porodu - niewykorzystany urlop

Dołączył(a)
7 Kwiecień 2021
Postów
9
Cześć wszystkim. Mam pytanie, jest to moja 1 ciąża, nie bardzo sie orientuję. Mam umowe do 17 wrzesnia, zostala przedłużona do dnia porodu wiec do grudnia. Od poczatku tego roku nie wykorzystalam zadnego dnia z urlopu wypoczynkowego, a dodatkowo w tym roku nalezy mi sie juz 26 dni urlopu. Czy ze względu ze w grudniu dojdzie do rozwiazania umowy, to należy mi sie ekwiwalent za niewykorzystany urlop? Jesli tak kiedy mam sie go spodziewac? We wrzesniu czy pracodawca ma czas do grudnia kiedy nastapi rozwiazanie? Pozdrawiam
 
reklama
No chyba że pracodawca podpisze z Tobą umowę, to wtedy będziesz mogła urlop po macierzyńskim wykorzystać ;p
 
Do góry