reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Umowa na czas okreslony a ciąża

Matylda67

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witam. Mam umowe na czas okreslony a mianowicie od 20.04.2019 do 31.12.2019.
Od początku lipca tego roku jestem w ciąży. Czy pracodawca ma obowiązek przedłużyć mi umowę do dnia porodu i kiedy poinformować go o ciąży?

reklama

Wiatraki

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam. Mam umowe na czas okreslony a mianowicie od 20.04.2019 do 31.12.2019.
Od początku lipca tego roku jestem w ciąży. Czy pracodawca ma obowiązek przedłużyć mi umowę do dnia porodu i kiedy poinformować go o ciąży?
Musi przedłużyć umowę do dnia porodu. Jeżeli nie planujesz L4, to najbezpieczniej poinformować go po 12 tygodniu ciąży.

Natalia198777

Rozwiązania
0
Tak pracodawca z automatu przedłuża umowę . Nawet nie musi tego robić fizycznie tz dawać ci to na papierze . Przedłuża l4 do dnia porodu A potem ZUS placi ci macierzyński

witch84

Rozwiązania
62
Dokładnie - nie ma prawa rozwiązać umowy. Możesz poinformować pracodawcę od razu, zwłaszcza jeśli masz w pracy szkodliwe warunki.

reklama
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry