reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Umowa na czas okreslony a ciąża

reklama

Lusia125

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kobieta w ciąży jest chroniona prawem. Nie można jej zwolnić. Wiem że PiS coś kombinował żeby to znieść ale to nie weszło w życie.
No chyba że wygasa umowa przed 3 miesiącem ciąży wtedy pracodawca nie musi z tobą przedłużać umowy. Ale ty masz do końca roku więc bd miała do porodu.

Wiatraki

Rozwiązania
0

Oczywiście, jeżeli pracodawca jest w porządku, a same wiecie, jaka jest ich większość. Jeżeli ma się wsparcie, super, jeżeli nie, ja bym uważała, bo może coś wymyślić, znam taką sytuację... a najbezpieczniej jest iść na L4, na L4 nikt nie ma prawa zwolnić nikogo. Po 3 miesiącu nie ma w ogóle prawa nikt zwolnić kobiety w ciąży.

Lusia125

Rozwiązania
0
Moze jezeli zlikwiduje stanowisko pracy lub zglosi upadłość
Wydaje mi się że jak zgłosi upadłość to zrozumiała sytuacja ale likwidacja stanowiska pracy? Wydaje mi się to nierealne... To musi być albo naprawdę cham albo musi przenieść pracownice na inne stanowisko.. Akurat mogę się z tym mylic ale dla mnie to nierealne tak się zachować

Lusia125

Rozwiązania
0
To muszę chyba dziękować swojemu... Nie dość że powiedziałam dosyć szybko to był chyba 8tc bo nie wiedziałam jak się bd czuć... później miałam egzamin ze służby i od lipca dostałam na nieokreślony mimo że wiedzieli o ciąży... A od sierpnia idę na l4

Patrycja35

Rozwiązania
0
Wydaje mi się że jak zgłosi upadłość to zrozumiała sytuacja ale likwidacja stanowiska pracy? Wydaje mi się to nierealne... To musi być albo naprawdę cham albo musi przenieść pracownice na inne stanowisko.. Akurat mogę się z tym mylic ale dla mnie to nierealne tak się zachować
Ja jestem na l4 teraz i moj pracodawca nie wypłacił mi za zwolnienie...bo stwierdzil ze zaplanowalam ta ciaze...i zrobilam to specjalnie...duzo by tu mowic...gdyby nie moja ciaza(nie chce narazac sie na stres)juz bym byla w sadzie pracy..naprawde uwierz mi kochana ze ludzie naprawdę potrafia byc bezczelni i wyrachowani..od dwoch miesiecy jestem na poszpitalnym l4 a on jeszcze nie przekazal mojego zwolnienia do zus jako pracodawca...naszczescie lekarz wysyła tez odrazu droga online..bo bym miala kolejny klopot

reklama

Lusia125

Rozwiązania
0
Ja jestem na l4 teraz i moj pracodawca nie wypłacił mi za zwolnienie...bo stwierdzil ze zaplanowalam ta ciaze...i zrobilam to specjalnie...duzo by tu mowic...gdyby nie moja ciaza(nie chce narazac sie na stres)juz bym byla w sadzie pracy..naprawde uwierz mi kochana ze ludzie naprawdę potrafia byc bezczelni i wyrachowani..od dwoch miesiecy jestem na poszpitalnym l4 a on jeszcze nie przekazal mojego zwolnienia do zus jako pracodawca...naszczescie lekarz wysyła tez odrazu droga online..bo bym miala kolejny klopot
To współczuję...ja jeszcze się z czymś takim nie spotkałam więc dla mnie to nowość... Ale racja nie ma co się stresować. I teraz nie dostajesz żadnych pieniążków?

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry