reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umowa na czas określony a ciąża

Dołączył(a)
20 Styczeń 2013
Postów
1
witam
we wrześniu 2013 roku mam planowany termin porodu a umowa na czas określony kończy mi się 1 marca 2014 r. Wiem że do czasu końca trwania umowy bede mogła korzystać z urlopu macierzyńskiego ale mam dwa pytania :
1. czy bede mogła przedluzyc urlop o dodatkowe 6 tygodni ( z moich wyliczeń wynika że te dodatkowe tygodnie przypadłyby na termin juz po ustaniu umowy ).
2. czy po urlopie macierzyńskim moge iść dodatkowo na szesciomiesieczny zasilek macierzyński czyli czy moj przypadek kwalifikuje się do tego żeby po zmainach przepisó przebywac na urlopie ( zasiłku ) rok czasu ?
 
reklama
Do góry