reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umowa o prace na czas określony a ciąża

zawiść zawiść zawiść 😮‍💨 żal mi takich osób jak Ty. Nie jesteś pępkiem świata i nic się nie kreci tylko wokol ciebie. Ja tam się cieszę że ktoś dobrze się czuje i może fajnie spędzić czas.. zamiast tu pisać bzdurne komentarze zajmij się sobą bo z tego co widzę aktywne spędzanie czasu masz na forum, szkodowac Ciebie akurat nie mam zamiaru..

A jak mam się zająć inaczej sobą jak mój czas ograniczony jest do leżenia? Chyba to właśnie jest ten czas na forum? 😅
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję za odpowiedź!
Kwestia jest również taka, będzie to 15 tc, w pracy ma wiele schodów do pokonania oraz 8-godinną prace przed komputerem.
W razie kontroli nie mam nic do ukrycia, ciąża to ciąża, a w tedy tak jak piszesz nigdzie bym nie wyjeżdżała, urlop lipcowy mi wystarczy :)
Ludzie mnie osłabiają 🤦 chyba najzdrowiej rozmawiać z lekarzem, dbać o siebie i czekać na maluszka 🙂 jak lekarz Ci zaleci kilka dni nad morzem to jechać, jak zasugeruje więcej odpoczynku na kanapie, to leżeć 🤷 ja przez 9 miesięcy ciąży miałam różne zalecenia i zmieniało się to w zależności od sytuacji. Były tygodnie, kiedy mogłam być aktywna i takie, gdy miałam leżeć
 
Ludzie mnie osłabiają 🤦 chyba najzdrowiej rozmawiać z lekarzem, dbać o siebie i czekać na maluszka 🙂 jak lekarz Ci zaleci kilka dni nad morzem to jechać, jak zasugeruje więcej odpoczynku na kanapie, to leżeć 🤷 ja przez 9 miesięcy ciąży miałam różne zalecenia i zmieniało się to w zależności od sytuacji. Były tygodnie, kiedy mogłam być aktywna i takie, gdy miałam leżeć
Tak się zastanawiam, czy lekarz ginekolog kobiecie w ciąży może zalecić "kilka dni nad morzem". Ciekawe na jakie dolegliwości występujące w ciąży 🙃
 
Tak się zastanawiam, czy lekarz ginekolog kobiecie w ciąży może zalecić "kilka dni nad morzem". Ciekawe na jakie dolegliwości występujące w ciąży 🙃
Może 🙂 dokładnie tak samo jak jednym z zaleceń przy niepłodności jest "dzisiaj wypić lampkę wina" 😉 Choćby kwestia mieszkania w zanieczyszczonej okolicy, wysoki poziom stresu. Lekarz to człowiek, w przeciwieństwie do znacznej części kobiet na forum. Jeśli lekarz jest pewny swoich zaleceń i widzi w nich podstawę, to kontrole z ZUS nie robią wrażenia.
To oczywiste, że wszystko musi mieć podstawy. Przynajmniej dla Przeciętnego wyjadacza chleba 🙂
Tak jak napisałam, lekarz nie da zwolnienia bez podstawy i reszta jest ustalana z lekarzem prowadzącym, który prawdopodobnie zna pacjentkę o wiele lepiej niż my 🙂
 
reklama
Come On Reaction GIF by MOODMAN
 
Do góry