reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umowa o prace na czas określony a ciąża

reklama
A ja po raz kolejny napiszę Ci że nie mogę bo najpierw rzygałam jak kot, a ostatni tydzień spędziłam w szpitalu walcząc o dziecko 🤦‍♀️ więc sory ale w ogóle mnie nie rusza Twoje bujanie na hamaczku czy pływanie w basenie bo dla mnie ważniejsze jest w tym momencie co innego. Ty nie wiesz co to znaczy 🤡 i obyś nie musiała wiedzieć
Nie Ty jedna miałaś przykre doświadczenia, ja moje trzy poprzednie ciąże poroniłam ale ten wątek akurat dotyczy innego tematu.
 
Masz patologiczne, płaskie myślenie. Dlatego takie jak Ty nie mogłyby nie pracować. Ja tam wolę odpoczywać z pysznym truskawkowym koktajlem i zajadać soczyste owoce tego sezonu. Bujać się na hamaczku, chodzić na masaże, na spacery nad morze, pływać w basenie. Myśleć o sobie i swoim małym bobasku, zamiast o interesach firmy mojego szefa.
Urlop bezpłatny. Kolejny raz. Od leżenia w hamaczku masz urlop bezpłatny. Wtedy nie musisz się przejmować interesami firmy.

rób jak chcesz, tylko nazywaj to po imieniu - oszustwem i wyłudzeniem swiadczeń.
 
To po co w kółko wspominasz ak to super spędzasz czas a ja nie 😆
zawiść zawiść zawiść 😮‍💨 żal mi takich osób jak Ty. Nie jesteś pępkiem świata i nic się nie kreci tylko wokol ciebie. Ja tam się cieszę że ktoś dobrze się czuje i może fajnie spędzić czas.. zamiast tu pisać bzdurne komentarze zajmij się sobą bo z tego co widzę aktywne spędzanie czasu masz na forum, szkodowac Ciebie akurat nie mam zamiaru..
 
Urlop bezpłatny. Kolejny raz. Od leżenia w hamaczku masz urlop bezpłatny. Wtedy nie musisz się przejmować interesami firmy.

rób jak chcesz, tylko nazywaj to po imieniu - oszustwem i wyłudzeniem swiadczeń.
otóż to. Jeśli ktoś oszukuje mnie ja oszukuje jego na tyle ile mogę. A ciąża wydaje mi się extra czasem spędzonym na 100% l4 a jeśli masz z tym problem to telefon i gorąca linia.. ja już widzę jakie jesteście na starość zrzedliwe.. tylko firany będą latały bo trzeba będzie obserwować co sąsiad robi, czy segreguje śmieci albo czy posprzątał ***** po swoim psie.. 😂 a jak nie to do dzielnicowego może mandat dostanie a ja poczuje się lepiej... Bo takie krowy jak wy, nic nie cieszy bardziej od cudzej krzywdy. Tylko niestety prawda jest taka że karma wraca więc spokojnie czekajcie aż wszystko się obróci na waszą niekorzyść. Nie pozdrawiam 😉
 
No i właśnie podobnie jest z zasiłkiem za L4 wzięte bez powodu. Idzie z naszych podatków.
Rozumiem, ze Ty radośnie fundujesz innym ciężarnym wczasy ze swoich podatków?
ale Ty głupoty piszesz. Jakbyś nie wiedziała to z l4 też są podatki odciągane.. nawet ze swojej emerytury jeszcze Cię oskubia 😂😂😂 a Ty tyraj w ciąży jak wół proszę. To jest każdego indywidualna sprawa!
 
reklama
ale Ty głupoty piszesz. Jakbyś nie wiedziała to z l4 też są podatki odciągane.. nawet ze swojej emerytury jeszcze Cię oskubia 😂😂😂 a Ty tyraj w ciąży jak wół proszę. To jest każdego indywidualna sprawa!
Oczywiście, że wiem. A Ty wiesz, skąd wzięła się kasa, którą dostałaś będąc na L4? Bo podpowiem - sama przez lata pracy nie odłożyłabyś tyle w ZUSie, żebyś mogła powiedzieć, ze zapłaciłaś za to własnymi składkami.

Nie tyram w ciązy, bo po pierwsze urodziłam juz jakiś czas temu, a po drugie akurat ja miałam zwolnienie w ciąży zasadne i nie spędziłam ciąży leżąc w hamaku.

To nie jest indywidualna sprawa, bo jak wreszcie ruszą kwestię zwolnień w ciązy, to potem przez takie oszustki jak Wy będą mieć problemy te, które mają zasadne zwolnienia. Bo w końcu przestsną płacić 100%. Albo obetną czas płatnego zwolnienia. I tyle będzie z Waszych hamaków. I to zrobi kobieta kobiecie.
 
Do góry