reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umowa zlecenie a komornik

miska82

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Sierpień 2009
Postów
441
Dzisiaj się dowiedziałam że mam zajęcie komornicze:-(
Słyszałam że matce samotnie wychowującej dzieci nie można zająć pensji na umowę zlecenie jeżeli jest to jedyny dochód właśnie matki która samotnie wychowuje dzieci.Powiedział mi to właśnie komornik ale też zaznaczył że ludzie nie znają tak dokładnie prawa komorniczego. Znam dziewczyny właśnie które pracowały na umowę-zlecenie i miały zajmowane nawet 100% pensji.
Mam pytanie jak to w końcu jest,jeżeli ja pracuje na umowę zlecenie ile komornik może mi zając pensji i czy wogole ma takie prawo.
Nie mam zamiaru unikać długów dlatego podjęłam legalnie prace ale jak mi ma zająć 100% to mówiąc szczerze wole dbać o dziecko i siedzieć w domu.
Proszę o odpowiedz.
 
reklama
Dzisiaj się dowiedziałam że mam zajęcie komornicze:-(
Słyszałam że matce samotnie wychowującej dzieci nie można zająć pensji na umowę zlecenie jeżeli jest to jedyny dochód właśnie matki która samotnie wychowuje dzieci.Powiedział mi to właśnie komornik ale też zaznaczył że ludzie nie znają tak dokładnie prawa komorniczego. Znam dziewczyny właśnie które pracowały na umowę-zlecenie i miały zajmowane nawet 100% pensji.
Mam pytanie jak to w końcu jest,jeżeli ja pracuje na umowę zlecenie ile komornik może mi zając pensji i czy wogole ma takie prawo.
Nie mam zamiaru unikać długów dlatego podjęłam legalnie prace ale jak mi ma zająć 100% to mówiąc szczerze wole dbać o dziecko i siedzieć w domu.
Proszę o odpowiedz.

Droga Pani,
to forum to miejsce gdzie pomagamy, a nie bawimy się.
Proszę zatem swoje dowcipy uskuteczniać gdzieś indziej.
A gdyby Pani nie do końca wiedział o czym piszę, polecam lekturę § Umowa zlecenie-samotnie wychowująca dzieci! – Forum Prawne
 
Kto tutaj mówi o zabawie? To żaden dowcip tylko chęć uzyskania odpowiedzi. Widać zbyt trudne pytanie skoro przeszukujemy internet i próbujemy obrócić to w żart bądz prowokację. Podejrzewam że nie jedna osoba równiez chciałaby uzyskać odpowiedz.
 
Kto tutaj mówi o zabawie? To żaden dowcip tylko chęć uzyskania odpowiedzi. Widać zbyt trudne pytanie skoro przeszukujemy internet i próbujemy obrócić to w żart bądz prowokację. Podejrzewam że nie jedna osoba równiez chciałaby uzyskać odpowiedz.

To nie jest forum pt. "podywagujmy o prawie" ale praktyczne porady.
Radzę nie brnąć w temat uczciwości tego postu, bo tego Pani nie wybroni. Albo coś długo trwa to "dzisiaj", albo mamy plagiat. Tak czy inaczej nieuczciwie.
 
Do góry