reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upadek z kanapy

Dołączył(a)
8 Grudzień 2018
Postów
9
Hej mamusie jak zawsze można liczyć na waszą odpowiedź.
Synek miesiąc temu spadł z kanapy . prosto glowa na kafelki. Na szczęście nic poważnego się nie stalo, ale nabił wielkiego guza. No i do tej pory ma jeszcze takie zgrubienie. Czy to jest normalne czy taki krwiak iść z tym do lekarza? długo sie wchłania czy tak juz zostanie?
Ps. Wstawiam zdjecie od razu po upadku i teraz mam nadzieję że widoczne zdjęcie
 

Załączniki

  • IMG_20210419_185404.jpg
    IMG_20210419_185404.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 499
  • IMG_20210327_025113.jpg
    IMG_20210327_025113.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 184
reklama
Mój Synek 7 mies. spadł w nocy z łózka. Polała się krew koło ust. Strasznie się przestraszyłam. Wszystko się zagoiło ale ma jakby bliznę nad ustami i na wardze. Myślicie, że to z czasem zniknie? To było ze 3 tygodnie temu a ja do dziś przeżywam i ciągle mam czarne scenariusze.
 
Mój Synek 7 mies. spadł w nocy z łózka. Polała się krew koło ust. Strasznie się przestraszyłam. Wszystko się zagoiło ale ma jakby bliznę nad ustami i na wardze. Myślicie, że to z czasem zniknie? To było ze 3 tygodnie temu a ja do dziś przeżywam i ciągle mam czarne scenariusze.
Na spokoooojnie.
Nigdy za dziecka się nie skaleczyłaś ? Nie miałaś obdartych kolan, nie spadłaś z roweru , nie miałaś obdartej brody podczas upadku w biegu na chodniku ?
 
Skaleczyłam itp. I są blizny.. boję się i nie chciałbym aby mój Synuś jest miał tym bardziej na buzi..
 
W naszym przypadku syn dwa razy (jak się później okazało) niegroźnie spadł z wysokiego łóżka kontynentalnego, wpadłam w panikę i za każdym razem kończyło się wizytą u lekarza czy nie ma złamań, czy z główką wszystko ok, czy nie jest pęknięta.
Niestety, nasz osteopata twierdzi że każdy taki upadek niesie za sobą konsekwencje.
 
W naszym przypadku syn dwa razy (jak się później okazało) niegroźnie spadł z wysokiego łóżka kontynentalnego, wpadłam w panikę i za każdym razem kończyło się wizytą u lekarza czy nie ma złamań, czy z główką wszystko ok, czy nie jest pęknięta.
Niestety, nasz osteopata twierdzi że każdy taki upadek niesie za sobą konsekwencje.
Jakie np?
 
reklama
Mój Synek 7 mies. spadł w nocy z łózka. Polała się krew koło ust. Strasznie się przestraszyłam. Wszystko się zagoiło ale ma jakby bliznę nad ustami i na wardze. Myślicie, że to z czasem zniknie? To było ze 3 tygodnie temu a ja do dziś przeżywam i ciągle mam czarne scenariusze.
Moj syn uderzył wargą o plastikowy kosz jak mial 8 miesiecy i niestety dzis w wieku 8 lat nadal ma blizne, nie jakos wielką ale ślad został. Tez sie zamartwialam ze to na buzi itd ale niestety wypadki sie zdarzają, nie na wszystko mamy wplyw
 
Do góry