reklama

upał

Temat na forum 'Mamuśkowo' rozpoczęty przez dib2, 15 Lipiec 2009.

1. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

Znacie jakiś sposób żeby pomóc niemowlakowi z upałem oprócz herbatek, soczków??

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Na upaly to najlepsza woda,nie wychodzic miedzy 11-15, mozna zrbic letnia akpiel dziecku i niech sobie siedzi jesli juz umie......a jak nie to troszke wody pochlapac.Samibierzemyprysznic i od razu nam lzej wiec dziekcu tez na pewno po takije kapilei bedzie lepiej

3. reklama
  4. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

mój dziś siedział cały dzień prawie w baseniku w ogrodzie :)

Ostatnia edycja: 19 Lipiec 2009
  5. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

My zaraz po jedzonku zmykamy na podworko na spacerki, ale teraz do południa sobie odpuścimy..synek bardzo sie męczy w gondolce, co innego wieczorkiem, kiedy słonko juz nie praży:tak:

6. saly

saly Zadomowiona(y)

U nas podobnie, dużo wody, nie wychodzimy do 15, potem Hania jest mocno roznegliżowana i wysmarowana kremem. W domu mam paradoksalnie do 15 pozamykane okna bo jest chłodniej, jak widzę że jest spocona to pakuję ją do wanny i się pluszcze 40 minut. Mniej je- dużo pije, więc nie zmuszam , ja też mam teraz średni apetyt do jedzenia. A jak je zupkę to chłodnik, lub zupki owocowe na chłodno( ale Hanuśka ma prawie rok więc sporo jeść już może). A w popołudniowych porach zdarza nam się wylądować na basenie- mała ma ogrom frajdy.

7. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

a w czym wasze dzieci śpią??ja myślałam nawet tylko nad pampersem ale się obawiam.

8. Bellaa

Bellaa Fanka BB :)

Filip śpi w body z krótkim rękawem, i nie pozwala się przykryć.

9. mama_Adrianka

mama_Adrianka sierpniowa mama '08

Mój Adrianek też śpi w body z krótkim rękawem i się odkrywa :tak::-).

10. reklama
  11. rapunzel

rapunzel czyli roszpunka

Mój synuś teraz też w body z krótkim rękawem, a przykrywanie mam z głowy dzięki letniemu śpiworkowi :cool2:

12. e-stera

e-stera Fan(ka)

Oli spi w body z krotkim i rozkryty przy otwatym oknie i czasem wstawiamy wiatrak do sypialni na noc jak bardzo goraco ale tak tylko zeby nie wialo na niego ale byla cyrkulacja powietrza.

Poleć forum