reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

upał

myśle o zrobieniu małej herbatki jabłko mięta bo nie widziałam jeszcze w sklepach dla dzieci takich. ale nie wiem czy mięta jest dozwolona od 7 mż
dib-mam właśnie przed oczami herbatke z bobovity po 4 m-cu i tam w skladzie jest mieta pieprzowa, więc napewno mozna w 7 m-cu stosować-tak sądze:-)
 
reklama
myśle o zrobieniu małej herbatki jabłko mięta bo nie widziałam jeszcze w sklepach dla dzieci takich. ale nie wiem czy mięta jest dozwolona od 7 mż
Ja kupowałam soczki jabłko z miętą, chyba z bobovity, i na pewno były przed 7 miesiącem, nie pamiętam, po którym dokładnie. Chyba że, nie chcesz soczków. Ale Filipkowi smakowały polecam.
 
Może znacie jakies sposoby żeby go nauczyc pic z butli?
ja moją małą karmiłam przez 6 miesięcy tylko piersią, próbowałam jej dawać moje mleko z butelki ale tylko wkurzała się i pluła :-( dopiero niedawno nauczyła się pić z kubeczka treningowego canpola :tak: w sumie ok tygodnia potrzebowała ;-) tyle, że moja córcia jest starsza... no ja niestety tylko pierś dawałam..

a moja młoda tez śpi w bodach z krótkim i przy otwartym oknie :-)
 
Do góry