reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upały i nasze Skarby...

reklama
jak ja nienawidzę upałów :mad: :mad: :mad:

w mieszkaniu jest ok, ale muszę wyjść na pocztę i po coś na obiad :( oczywiście nie mam z kim zostawić Maksa :(
 
Martyna w te upały śpi tylko godzinke i budzi się. :( :( :(
Potem jest niewyspana i marudna....
A najweselsza jest w łazience. Chyba zastosuje Twój pomysł Asioczek ;D
 
Kasiula ja mam zarowno wanne i prysznic wiec jade na dwa strumienie. Lazienke fajnie ochladza jak do wanny napuszczasz zimnej wody prysznicem wcale nie musi leciec duzym strumieniem. Na Maje dziala szum wody usypiajaco.
 
Jezuu a tu jest 38 stopni w cieniu,a na sloncu sie po prostu nie da wytrzymac-w pokoju z klimatyzacja mamy 30 stopni-czuje sie jak na roznie.
 
a wy czesto zmieniacie kremy ktore sosujecie do pupci?? bo ja staram sie w miare czesto zeby sie skorka nie przyzwyczila za bardzo tak jak z mascią (tez krotko mozna jedna stosowac)
 
ja cały czas używam sudocrem posmaruje powietrze i znikaja
ale to sa takie delikatne zaczeriwenienia
 
ja uzywam na pupcie przy kazdej zmianie pieluszki gruba warstwe pudru ;)
od narodzin Zuzi jeszcze ani razu nie miala odpazen i pupcia ok :)
 
reklama
mokkate pisze:
Martyna w te upały śpi tylko godzinke i budzi się. :( :( :(
Potem jest niewyspana i marudna....
u mnie to samo...przez cały dzień jagódka spała dzisiaj 58 minut jest mega marudna, mega płaczliwa i mega niedożycia...ja chcę swojego wesołego ssaczka !!!
 
Do góry