reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uplawy i szyjka macicy

Madzia04071990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
675
Witam serdecznie. Drogie Panie czy moglaby mi ktoras napisac jaki prawidlowy sluz jest przed miesiaczka i w ewentualnym zaplodnieniu? Oraz czy szyjka macicy nisko oznacza,ze miesiaczka nadejdzie na dniach a wysoko,ze ciaza?
Przeczytalam wiele artykulow,ale jeden zaprzecza drugiemu. W jednym jest napisane,ze w ciazy wysoko a przed miesiaczka nisko w innych zas na odwrot.
Czekam na badania dlaczego mi sie spoznia miesiaczka, ale to nastapi dopiero 1 lipca i do tego czasu chyba zwariuje :(
Testy ciazowe wciaz negatywne :( od plamienia 3 dniowego minelo 9 dni (plamienie mialam skape 8.9 i 10 czerwca), a okresu dalej brak :( dzis zauwazylam, ze mam bardziej przezroczysty i lejacy sluz, kilka dni wczesniej byl bialo zoltawy i zastanawiam sie czy przed miesiaczka powinien byc jeden kolor sluzu,czy moze on sie zmieniac? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
 
reklama
Niby przed miesiaczka powinien przypominać ten owulacyjny. Ale u mnie jest biały gesty.
Co do szyjki to zalezy, np od tylozgiecia.
Ja sama próbowałam to rozgryźć i nie jest to takie proste.
Mozesz spróbować pomiaru tem. Np rano przed wstaniem. Jesli bedzie ci sie utrzymywać wysoko i nagle opadnie to mozesz sie spodziewać krwawienia.
 
Ja tez mialam bialo zoltawy i gesty, a dzis tak jakby przezroczysty- hmmm. Sprobuje jeszcze temperature mierzyc- czyli jak bedzie taka sama temperatura to znaczy,ze to na miesiaczke? Objawy mam jak na miesiaczke,ale nadal jej nie ma🙈 dzis zaczal bolec mnie krzyz troche, po chwili przechodzi. Bol piersi minal, byl tylko po plamieniu hmmmm.
 
Do góry