reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uplawy w 5 tygodniu ciazy

Cytrynka2242

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Luty 2021
Postów
26
Witam. Mam taki mapy problem który mnie niepokoi. Ponieważ jestem 3 razw ciąży. Poprzednie ciaze niestety poronilam pierwszą w 6 tygodniu a drugą w 9 tygodniu. Okazało się że mam tendencje do zakrzepicy. Odkąd zrobilam test ciazowy i wyszedł pozytywny biorę zaszczyki podskórne w brzuch. Teraz jestem w 5 tygodniu ciazy o od 2 dni lekko zaczęłam na brazowo plamić. Byłam w szpitalu i nic nie wykryli tylko to iż ciaza jest jeszcze bardziej mała. Jutro dopiero ide na Beta HCG i zadzwonię do lekarza ale nie wiem czy mam się niepokoić i histeryzować czy się uspokoić. Nie wiem co mam myśleć. Miała któraś z was coś podobnego ?
 
reklama
Na tym etapie chyba nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na wizytę. Może być infekcja, niski progesteron, może być nic. Może dziewczyny coś więcej podpowiedzą.

Nie wiem, czy beta na tym etapie coś Ci da. Myślę że więcej da sama wizyta i sprawdzenie czy widać pęcherzyk, omówienie wyników etc.

Nie stresuj się! Znam wiele dzieci z plamiacych ciąż!
 
Ja plamiłam od samego początku ciąży właśnie jakoś od 5 tygodnia,od początku byłam zabezpieczona progesteronem bo to ciąża dzięki in vitro, brałam 2x1 duphaston 2x1 luteina dopochwowo, progesteron był w normie,przyczyny żadnej nie było ani krwiaka ani nic a plamiłam i 3 razy zdarzyła mi się krew aż do 12 tygodnia ciąży,później wszystko minęło. Szczęśliwie jestem w połowie 24 tygodnia ciąży. Skonsultuj się z lekarzem,zrób beta hch i progesteron to na pewno. Trzymaj się ❤️
 
Byłam w sobotę rano w szpitalu i niby coś widzial ale nie wiedział czy to może być miesiaczka czy może być ciaza. ( robiłam 2x testy ciążowe i wyszły pozytywne to jak miesiaczka może przyjsc). Może jutro się czegoś więcej dowiem
 
reklama
Do góry